Dartsactueel.nl | Hét dartnieuws van dit moment!

Search
Martijn Dragt - Baltic Sea Darts Open 2023

Deze darters, met 39 Nederlanders, spelen Final Stage van Q-School

De First Stage van de European en UK Q-School is ten einde gekomen. Alle 128 deelnemers voor beide Q-Schools zijn nu bekend. Lees hier meer wie zich hebben gekwalificeerd, waaronder 39 Nederlanders.

LEES OOK: NEED TO KNOW: Dit moet je weten over Q-School 2024

In zowel Kalkar als Milton Keynes hebben 128 spelers zich gekwalificeerd voor de beslissende fase van Q-School. Vanaf donderdag gaat het echt werk beginnen, dan wordt er gestreden om 31 tourcards. Op beide Q-Schools winnen de vier dagwinnaars (donderdag t/m zondag) automatisch een tourkaart voor minimaal de aankomende twee jaar. De overige 22 tourcards worden verdeeld aan de top 13 van de EU Q-School Ranking en de top 10 van de UK Q-School Ranking.

Bekijk hieronder alle gekwalificeerden voor zowel European Q-School, waaronder 39 Nederlanders, als UK Q-School.

European Q-School

Automatisch geplaatst (21x)
Dragutin Horvat                   
Thibault Tricole                   
Chris Landman                   
Wesley Plaisier                   
Christian Kist    
               
Sebastian Bialecki               
Dominik Grüllich               
Bradly Roes               
Christopher Toonders                   
Vladimir Andersen                   
Rusty-Jake Rodriguez                   
Mario Vandenbogaerde                   
Radek Szaganski                   
Danny Jansen                   
Darius Labanauskas                   
Jules van Dongen                   
Krzysztof Kciuk                   
Brian Raman                   
Jimmy Hendriks                   
Jose Justicia                   
Damian Mol

Dagwinnaars in First Stage (24x)
Stefan Bellmont
Felix Schiertz
Stefaan Henderyck
Filip Sebesta
Vitezslav Sedlak
Arno Merk 
Matthias Ehlers 
Anton Östlund
Ron Meulenkamp
Pal Székely
Roman Benecky
Romeo Grbavac
Liam Maendl-Lawrance
Andy Baetens
Paul Krohne
Angelo Balsamo
Max Hopp
Franz Rötzsch
Davy Proosten
Benjamin Drue Reus
Stefan Schröder
Ryuta Arihara
Kai Gotthardt
John Michael

First Stage Order of Merit (83x)
Patrick Bulen
Patrick Tringler
Mladen Radosavljevic
Christian Goedl
Jeffrey De Graaf
Jani Keskinarkaus
Michele Turetta
Joerg Mitterlehner
Martijn Dragt
Tomas Houdek
Tim Wolters
Luc Bogaert
Jarno Bottenberg
Loek van den Berg

Michael Unterbuchner
Nicolas Thuillier
Jeroen Mioch
Lukas Wenig
Miroslaw Grudziecki
Ricardo Perez
Moritz Hilger
Nandor Major
Jamai van den Herik
Simeon Heinz
Jeffrey Bekema
Jelle Klaasen
Michael Stoeten

Alexander Masek
Patrick Geeraets
Jesus Noguera
David Rosi
Timothy Verbrugghe
Jitse van der Wal
Benjamin Pratnemer
Steven Noster
Jimmy van Schie
Sergio Krassen
Danny van Klompenburg
Oliver Mueller (Frankfurt)
Johann Brouwer
Jeroen Caron
Nico Kurz
Vladimir Zatko
Kevin Lankhuizen
Jody Tobback
Marcel Gugger
Dennie Olde Kalter
Marko Kantele
Gilbert van der Meijden
Marcel Hausotter
Krzysztof Chmielewski
Stephan Schaak
Marcel Junk
Davy Verkooijen
Jannes Bremermann
Tytus Kanik
Jannis Barkhausen
Ben Robb
Jorge Garcia del Pozo
Haupai Puha
Ryan De Vreede
Jaime Nunez Cortes
Jan Hendrik Wiechers
Born Van Put
Stefan Hajek
Mareno Michels
Hendrie van Berkel

Oskar Lukasiak
Arne Degryse
Mark Tabak
Kevin Troppmann
Laurens Admiraal
Gino Vos

Jiri Brejcha
Anoop Ramdajal
Patrick Maat
Ricardo Ham

Rene Eidams
William Leijten
Derk Telnekes
Davy van der Zande

Marcel Gerdon
Gabriel Rollo

UK Q-School

Automatisch geplaatst (27x)
John Henderson                   
Andy Boulton                   
Dom Taylor               
James Hurrell                   
Darryl Pilgrim                   
Robert Grundy                   
Scott Mitchell                   
Conan Whitehead                   
Bradley Brooks                   
Cam Crabtree                   
Jarred Cole                   
Connor Scutt                   
Scott Waites                   
Richie Burnett                   
John O’Shea                   
Ted Evetts                   
Lewis Williams                   
Joe Murnan                   
James Wilson                   
Ross Montgomery                   
Darren Webster                   
Shaun Wilkinson                   
Devon Petersen                   
Kevin Burness                   
Nick Fullwell                   
Steve Lennon                   
George Killington

Dagwinnaars in First Stage (24x)
Llew Bevan
Harry Lane
Mike Warburton
Adam Hunt
Kieron Bridgwater
Danny Lauby
Matthew Dennant
Patrick Lynskey
Patrik Williams
Andy Hamilton
Shane McGuirk
Kevin Lane
Charlie Martin
Fallon Sherrock
Jamie Atkins
Chris Quantock
Rhys Griffin
Joe Croft
Leighton Bennett
Lee Cocks
Tom Lonsdale
Scott Taylor
Henry Coates
Paul Redfern

First Stage Order of Merit (77x)
Mark Dudbridge
Kevin Thomas
Stuart Wares
Justin Hood
Joshua Richardson
Thomas Lovely
Thomas Banks
Scott Campbell
Adam Paxton
Keelan Kay
Derek Maclean
Alex Spellman
Brett Claydon
Thomas Cromwell
Carl Wilson
Daniel Astbury
Darren Beveridge
Darren Armstrong
Harry Gregory
Peter Jacques
Lewis Gurney
Jim Walker
Liam Goyne
Lee Williams
James Howard Hughes
Kevin Leadenham
Greg Ritchie
Jim McEwan
Peter Burgoyne
Sam Cankett
Jim Moston
Steve Haggerty
Peter Mitchell
Ashley Coleman
Dan Read
Gary Brown
Christopher Harvey
Kamil Janowicz
Ashley McKeever
Jacob Gwynne
Adrian Gray
Alec Small
Keith Rooney
Justin Smith
Scott Winder
Cory Evans
Chris Hartrey
Richard North
James Huthwaite
Aden Kirk
Michael Flynn
James Beeton
Kai Fan Leung
Colin Osborne
Patrick Quinn
Sam Spivey
Dean Forde
Ryan O’Connor
Edward Price
Peter Hudson
Carl Beattie
David Wawrzewski
Jonathan Kavanagh
John Part
Ryan Furness
Mathew Wood
Niall Culleton
Sean Fisher
Alan Norris
Robbie Martin
Owen Maiden
Brandon Jones
Nathan Girvan
Tommy Morris
Mat Caste
Jake Neale
William Borland

Image courtesy of FOTO: Jonas Hunold (PDC Europe)
Deel dit:
Lees ook

Eén reactie

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Inhoudsopgave

Deze darters, met 39 Nederlanders, spelen Final Stage van Q-School