Speelschema BDO WK: Vandenbogaerde en Steyer starten in Indigo

Zaterdag 4 januari start het BDO WK 2020 in de Indigo in O2 in Londen. Lees hier het complete speelschema. 

Zaterdag 4 januari, middagsessie:
14:00 uur – Mario Vandenbogaerde vs Sebastian Steyer (R1)
15.15 uur – Justin Thompson vs Scott Williams (PR)
16.30 uur – Vicky Prium vs Corrine Hammond (R1)
17.00 uur – Dave Parletti vs Chris Landman (R1)

Avondsessie:
20:00 uur – Darren Herewini vs Simon Stainton (PR)
21.15 uur – Beau Greaves vs Tori Kewish (R1)
21.45 uur – Thibault Tricole vs Ross Montgomery (PR)
23.00 uur – Jim Williams vs Gary Stone (R1)

Zondag 5 januari, middagsessie:
14:00 uur – Wayne Warren vs Thompson/Williams (R1)
15.15 uur – Joe Chaney vs Ben Hazel (PR)
16.30 uur – Aileen de Graaf vs Kirsty Hutchinson (R1)
17.00 uur – Willem Mandigers vs Michael Unterbuchner (R1)

Avondsessie:
20:00 uur – Andreas Harrysson vs John O’Shea (PR)
21.15 uur – Deta Hedman vs Laura Turner (R1)
21.45 uur – Paul Hogan vs Brian Raman (PR)
23.00 uur  – Martijn Kleermaker vs Gino Vos (R1)

Maandag 6 januari, middagsessie:
14:00 uur – Gabriel Pascaru vs Justin Hood (PR)
15.15 uur – David Cameron vs Nick Fullwell (PR)
16.30 uur – Wesley Harms vs Harrysson/O’Shea (R1)

Avondsessie:
20:00 uur – Andy Hamilton vs Herewini/Stainton (R1)
21.15 uur – Mikuru Suzuki vs Maria O’Brien (R1)
21.45 uur – Scott Waites vs Martin Adams (R1)
23.00 uur – Adam Smith-Neale vs Hogan/Raman (R1)

Dinsdag 7 januari, middagsessie:
14:00 uur – David Evans vs Cameron/Fullwell (R1)
15.15 uur – Nick Kenny vs Dennie Olde Kalter (R1)
16.30 uur – Anastasia Dobromyslova vs Sharon Prins (R1)
17.00 uur – Richard Veenstra vs Pascaru/Hood (R1)

Avondsessie:
20:00 uur – Gary Robson vs Chaney/Hazel (R1)
21.15 uur – Lisa Ashton vs Paula Jacklin (R1)
21.45 uur – Scott Mitchell vs Leighton Bennett (R1)
23.00 uur – Ryan Hogarth vs Tricole/Montgomery (R1)

Woensdag 8 januari, middagsessie:
14:00 uur – vs
Lorraine Winstanley vs Casey Gallagher
vs

Avondsessie:
20:00 uur –  vs
vs
vs

Donderdag 9 januari, middagsessie:
14:00 uur – vs
vs
vs

Avondsessie:
20:00 uur – vs
vs
vs

Vrijdag 10 januari, middagsessie:
14:00 uur – Kwartfinale heren
Halve finale dames
Kwartfinale heren

Avondsessie:
20:00 uur – Halve finale dames
Kwartfinale heren
Kwartfinale heren

Zaterdag 11 januari, middagsessie:
15:30 uur – Leighton Bennett vs Keane Barry
16:45 uur – Halve finale heren

Avondsessie:
20:00 – finale dames
vs – Halve finale heren

Zondag 12 januari 2020
20.00 uur – Finale heren

Deel met:


1 gedachte over “Speelschema BDO WK: Vandenbogaerde en Steyer starten in Indigo”

Plaats een reactie