TOERNOOICENTER: Austrian Darts Open 2019

Aankomend weekend, van 3 tot en met 5 mei wordt de Austrian Darts Open gespeeld in Graz. Vorig jaar was Jonny Clayton met 8-5 te sterk voor landgenoot Gerwyn Price.

Het deelnemersveld van de Euro Tour bestaat uit 16 geplaatste spelers, 18 UK Qualifiers, 6 European (tourkaarthouders) Qualifiers, 2 European (non-tourkaarthouders) Qualifiers, 4 Host Nation Qualifiers, 1 Oost-Europese Qualifiers en 1 Nordic & Baltic Qualifier. De 16 geplaatste spelers zijn:
1: Michael van Gerwen
2: Gerwyn Price
3: Ian White
4: Daryl Gurney
5: Adrian Lewis
6: Rob Cross
7: Mensur Suljovic
8: Peter Wright
9: Jonny Clayton
10: James Wade
11: Michael Smith
12: Dave Chisnall
13: Joe Cullen
14: Max Hopp
15: Ricky Evans
16: Darren Webster

De 18 UK Qualifiers zijn: Mervyn King, Andrew Gilding, Steve Beaton, Devon Petersen, Stephen Bunting, Conan Whitehead, Steve Lennon, Jamie Bain, John Henderson, Mark Webster, Keegan Brown, Nathan Aspinall, Chris Dobey, Ross Smith, Mark Barilli, Jamie Hughes, Ryan Searle en Mark Wilson.

De 6 European (tourkaarthouders) Qualifiers zijn: Darius Labanauskas, Raymond van Barneveld, Dirk van Duijvenbode, Tytus Kanik, Jeffrey de Zwaan en Kim Huybrechts.

De 2 European (non-tourkaarthouders) Qualifiers zijn: Patrick van den Boogaard en Diogo Portela.

De 4 Host Nation Qualifiers zijn: Dietmar Burger, Michael Rasztovits, Benjamin Fasching en Patrick Tringler.

De Oost-Europese Qualifier is Boris Koltsov en de Nordic & Baltic Qualifier is Johan Engström.

Programma:
Vrijdagmiddag 3 mei: 8x Eerste ronde
Vrijdagavond 3 mei: 8x Eerste ronde
Zaterdagmiddag 4 mei: 8x Tweede ronde
Zaterdagavond 4 mei: 8x Tweede ronde
Zondagmiddag 5 mei: Derde ronde
Zondagavond 5 mei: Kwartfinales, halve finales en de finale

Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 11 legs
Derde ronde: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs

Prijzengeld:
Eerste ronde: £1,000
Tweede ronde: £2,000
Derde ronde: £3,000
Kwartfinales: £5,000
Halve finales: £6,500
Runner-up: £10,000
Winnaar: £25,000
Totaal: £140,000

Bekijk hieronder de wedstrijden.

EersteRondeUitslag
Jamie BainSteve Lennon1-6
Stephen BuntingPatrick van den Boogaard6-4
Andrew GildingChris Dobey5-6
Dietmar BurgerTytus Kanik2-6
Diogo PortelaRyan Searle1-6
Kim HuybrechtsNathan Aspinall2-6
Boris KoltsovJohan Engström6-5
Mark WebsterDirk van Duijvenbode6-1
Ross SmithJohn Henderson4-6
Darius LabanauskasMichael Rasztovits6-1
Raymond van BarneveldMark Wilson6-1
Mervyn KingDevon Petersen6-4
Jeffrey de ZwaanBenjamin Fasching6-1
Mark Barilli Steve Beaton3-6
Jamie HughesPatrick Tringler6-3
Conan WhiteheadKeegan Brown4-6

 

TweedeRondeUitslag
Michael van Gerwen (1)Steve Lennon6-0
Darren Webster (16)Stephen Bunting0-6
Peter Wright (8)Chris Dobey6-5
Jonny Clayton (9)Tytus Kanik2-6
Adrian Lewis (5)Ryan Searle6-5
Dave Chisnall (12)Nathan Aspinall4-6
Daryl Gurney (4)Boris Koltsov6-2
Joe Cullen (13)Mark Webster5-6
Gerwyn Price (2)John Henderson6-3
Ricky Evans (15)Darius Labanauskas3-6
Mensur Suljovic (7)Raymond van Barneveld6-4
James Wade (10)Mervyn King6-2
Rob Cross (6)Jeffrey de Zwaan6-5
Michael Smith (11)Steve Beaton4-6
Ian White (3)Jamie Hughes6-5
Max Hopp (11)Keegan Brown4-6

 

DerdeRondeUitslag
Michael van Gerwen (1)Stephen Bunting6-1
Peter Wright (8)Tytus Kanik6-5
Adrian Lewis (5)Nathan Aspinall6-1
Daryl Gurney (12)Mark Webster6-2
Gerwyn Price (2)Darius Labanauskas6-4
Mensur Suljovic (7)James Wade (10)3-6
Rob Cross (6)Steve Beaton2-6
Ian White (3)Keegan Brown6-1

 

Kwartfinales Uitslag
Michael van Gerwen (1)Peter Wright (8)6-5
Adrian Lewis (5)Daryl Gurney (12)5-6
Gerwyn Price (2)James Wade (10)4-6
Steve Beaton Ian White (3)2-6

 

HalveFinalesUItslag
Michael van Gerwen (1)Daryl Gurney (12)7-3
James Wade (10)Ian White (3)4-7

 

FINALEFINALEUitslag
Michael van Gerwen (1)Ian White (3)8-7

Deel met:


Een reactie plaatsen