TOERNOOICENTER: Belgian Darts Championship 2020

In het weekend van 28 februari t/m 1 maart wordt de eerste editie van de Belgian Darts Championship georganiseerd in Hasselt.

Het deelnemersveld van de Euro Tour bestaat uit 16 geplaatste spelers, 24 Tourkaarthouders Qualifiers, 3 Non-tourkaarthouders Qualifiers, 2 hoogst gerankte spelers in België, 2 Host Nation Qualifiers en 1 Oost-Europese Qualifier. De 16 geplaatste spelers zijn:
1: Michael van Gerwen
2: Ian White
3: Gerwyn Price
4: Peter Wright
5: Krzysztof Ratajski
6: Mensur Suljovic
7: James Wade
8: Glen Durrant
9: Joe Cullen
10: Nathan Aspinall
11: Jonny Clayton
12: Rob Cross
13: Jermaine Wattimena
14: Jamie Hughes
15: Jeffrey de Zwaan
16: Michael Smith

De 24 Tourkaarthouders Qualifiers zijn: Andy Hamilton, Justin Pipe, Steve Beaton, Darren Penhall, Dirk van Duijvenbode, Rowby-John Rodriguez, Damon Heta, Kai Fan Leung, Stephen Bunting, Ron Meulenkamp, Michael Barnard, Martijn Kleermaker, Danny Noppert, Mike de Decker, Callan Rydz, Steve West, Gabriel Clemens, Derk Telnekes, Ryan Searle, Andy Boulton, Steve Lennon, Luke Woodhouse, Mervyn King en Luke Humphries.

De 3 Non-tourkaarthouders Qualifiers zijn:

De 2 hoogst gerankte Belgische spelers zijn: Dimitri van den Bergh en Kim Huybrechts.

De 3 Host Nation Qualifiers zijn:

De Oost-Europese Qualifier is Benjamin Pratnemer.

Programma:
Vrijdagmiddag 28 februari: 8x Eerste ronde
Vrijdagavond 28 februari: 8x Eerste ronde
Zaterdagmiddag 29 februari: 8x Tweede ronde
Zaterdagavond 29 februari: 8x Tweede ronde
Zondagmiddag 1 maart: Derde ronde
Zondagavond 1 maart: Kwartfinales, halve finales en de finale

Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 11 legs
Derde ronde: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs

Prijzengeld:
Eerste ronde: £1,000
Tweede ronde: £2,000
Derde ronde: £3,000
Kwartfinales: £5,000
Halve finales: £6,500
Runner-up: £10,000
Winnaar: £25,000
Totaal: £140,000

Bekijk hieronder de wedstrijden.

EersteRondeUitslag
Mike de DeckerRon Meulenkamp6-5
Luke HumphriesRonny Huybrechts1-6
Justin PipeMervyn King4-6
Martijn Kleermaker Stephen Bunting6-4
Andy BoultonAndy Hamilton5-6
Danny NoppertGeert de Vos6-2
Callan RydzGabriel Clemens3-6
Michael BarnardDamon Heta0-6
Dirk van DuijvenbodeLuke Woodhouse6-4
Ryan HarringtonKim Huybrechts2-6
Rowby-John RodriguezSteve Lennon3-6
Kai Fan LeungSteve Beaton4-6
Wesley PlaisierBenjamin Pratnemer6-5
Dimitri van den BerghDerk Telnekes6-3
Darren PenhallRyan Searle3-6
Steve WestJeffrey van Egdom6-0

 

TweedeRondeUitslag
Michael van Gerwen (1)Mike de Decker6-3
Michael Smith (16)Ronny Huybrechts6-1
Glen Durrant (8)Mervyn King4-6
Joe Cullen (9)Martijn Kleermaker3-6
Peter Wright (4)Andy Hamilton6-2
Jermaine Wattimena (13)Danny Noppert2-6
Krzysztof Ratajski (5)Gabriel Clemens6-2
Rob Cross (12)Damon Heta6-1
Ian White (2)Dirk van Duijvenbode3-6
Jeffrey de Zwaan (15)Kim Huybrechts6-4
James Wade (7)Steve Lennon6-3
Nathan Aspinall (10)Steve Beaton6-3
Gerwyn Price (3)Wesley Plaisier6-1
Jamie Hughes (14)Dimitri van den Bergh6-5
Mensur Suljovic (6)Ryan Searle6-4
Jonny Clayton (11)Steve West2-6

 

DerdeRondeUitslag
Michael van Gerwen (1)Michael Smith (16)5-6
Mervyn KingMartijn Kleermaker6-3
Peter Wright (4)Danny Noppert6-3
Krzysztof Ratajski (5)Rob Cross (12)6-3
Dirk van DuijvenbodeJeffrey van Zwaan (15)6-4
James Wade (7)Nathan Aspinall (10)4-6
Gerwyn Price (3)Jamie Hughes (14) 6-0
Mensur Suljovic (6)Steve West6-4

 

Kwartfinales Uitslag
Michael Smith (16)Mervyn King6-1
Peter Wright (4)Krzysztof Ratajski6-4
Dirk van DuijvenbodeNathan Aspinall (10)6-5
Gerwyn Price (3)Mensur Suljovic (6)6-2

 

HalveFinalesUitslag
Michael Smith (16)Peter Wright (4)7-5
Dirk van DuijvenbodeGerwyn Price (3)4-7

 

FINALEFINALEUitslag
Michael Smith (16)Gerwyn Price (3)3-8

Deel met:


Plaats een reactie