TOERNOOICENTER: European Championship 2019

Van 24 t/m 27 oktober wordt in Göttingen het European Championship georganiseerd. In 2018 was James Wade de sterkste, hij versloeg Simon Whitlock met 11-8.

Het deelnemersveld bestaat uit de top 32 van de Euro Tour Order of Merit, bekijk hieronder de top 32:
Michael van Gerwen
Ian White
Gerwyn Price
Daryl Gurney
Dave Chisnall
Mensur Suljovic
Peter Wright
Joe Cullen
Rob Cross
Jamie Hughes
Krzysztof Ratajski
James Wade
Adrian Lewis
Nathan Aspinall
Keegan Brown
Glen Durrant
Ricky Evans
Stephen Bunting
Steve Beaton
Simon Whitlock
Jonny Clayton
Chris Dobey
Jermaine Wattimena
Darren Webster
Mervyn King
Jeffrey de Zwaan
Vincent van der Voort
Dimitri van den Bergh
William O’Connor
Ted Evetts
Michael Smith
Ross Smith

Programma:
Donderdagavond 24 oktober (19:00-23:30): 8x Eerste ronde
Vrijdagmiddag 25 oktober (13:00-17:00): 8x Eerste ronde
Vrijdagavond 25 oktober (19:00-23:30): 4x Tweede ronde
Zaterdagavond 26 oktober (19:00-23:30): 4x Tweede ronde
Zondagmiddag 27 oktober (13:00-17:00): Kwartfinales
Zondagavond 27 oktober (19:00-22:30): Halve finales en finale

Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 19 legs
Kwartfinales: Best of 19 legs
Halve finales: Best of 21 legs
Finale: Best of 21 legs

Prijzengeld:
Eerste ronde: £6,000
Tweede ronde: £10,000
Kwartfinales: £20,000
Halve finales: £32,000
Runner-up: £60,000
Winnaar: £120,000
Totaal: £500,000

Bekijk hieronder de wedstrijden.

EersteRondeUitslag
Michael van GerwenRoss Smith5-6
Glen DurrantRicky Evans5-6
Joe CullenMervyn King6-2
Rob CrossDarren Webster6-3
Dave ChisnallDimitri van den Bergh6-3
James WadeJonny Clayton0-6
Daryl GurneyWilliam O'Connor6-3
Adrian LewisSimon Whitlock1-6
Ian WhiteMichael Smith1-6
Keegan BrownStephen Bunting1-6
Peter WrightJeffrey de Zwaan4-6
Jamie HughesJermaine Wattimena1-6
Mensur SuljovicVincent van der Voort1-6
Krzysztof Ratajski Chris Dobey3-6
Gerwyn PriceTed Evetts6-4
Nathan AspinallSteve Beaton6-3

 

TweedeRondeUitslag
Ross SmithRicky Evans7-10
Joe CullenRob Cross7-10
Dave ChisnallJonny Clayton10-4
Daryl GurneySimon Whitlock10-7
Michael SmithStephen Bunting10-7
Jeffrey de Zwaan Jermaine Wattimena10-6
Vincent van der VoortChris Dobey10-5
Gerwyn PriceNathan Aspinall10-6

 

Kwartfinales Uitslag
Ricky EvansRob Cross6-10
Dave ChisnallDaryl Gurney5-10
Michael SmithJeffrey de Zwaan10-5
Vincent van der VoortGerwyn Price8-10

 

HalveFinalesUitslag
Rob CrossDaryl Gurney11-9
Michael SmithGerwyn Price7-11

 

FINALEFINALEUitslag
Rob CrossGerwyn Price11-6

Deel met:


Plaats een reactie