Dartsactueel.nl | Het meest actuele dartnieuws van dit moment!

Toernooicenter

TOERNOOICENTER: European Championship 2022

Van 27 t/m 30 oktober staat de European Championship op het programma in Dortmund. Vorig jaar won Rob Cross het toernooi voor de tweede keer, door Michael van Gerwen met 11-8 in de finale te verslaan.

Het deelnemersveld bestaat uit de top 32 van de European Tour Order of Merit na 13 gespeelde Euro Tours. Bekijk hieronder alle deelnemers:
1: Luke Humphries
2: Michael van Gerwen
3: Peter Wright
4: Rob Cross
5: Damon Heta
6: Joe Culen
7: Dave Chisnall
8: Michael Smith
9: Nathan Aspinall
10: Jonny Clayton
11: Dimitri van den Bergh
12: Danny Noppert
13: Dirk van Duijvenbode
14: Gerwyn Price
15: Jose de Sousa
16: Ryan Searle
17: Martin Lukeman
18: Martin Schindler
19: Rowby-John Rodriguez
20: Madars Razma
21: Andrew Gilding
22: Daryl Gurney
23: Gabriel Clemens
24: Josh Rock
25: Karel Sedlacek
26: Stephen Bunting
27: Ross Smith
28: Vincent van der Voort
29: James Wade
30: Ryan Meikle
31: Chris Dobey
32: Krzysztof Ratajski

Programma:
Donderdagavond 27 oktober (19:00-00:00): 8x Eerste ronde
Vrijdagavond 28 oktober (19:00-00:00): 8x Eerste ronde
Zaterdagmiddag 29 oktober (14:00-18:00): 4x Tweede ronde
Zaterdagavond 29 oktober (20:00-00:00): 4x Tweede ronde
Zondagmiddag 30 oktober (13:00-18:00): Kwartfinales
Zondagavond 30 oktober (19:00-23:00): Halve finales en finale

Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 19 legs
Kwartfinales: Best of 19 legs
Halve finales: Best of 21 legs
Finale: Best of 21 legs

Prijzengeld:
Eerste ronde: £6,000
Tweede ronde: £10,000
Kwartfinales: £20,000
Halve finales: £32,000
Runner-up: £60,000
Winnaar: £120,000
Totaal: £500,000

Bekijk hieronder de wedstrijden.

EersteRondeUitslag
Luke Humphries (1)Krzysztof Ratajski (32)6-4
Ryan Searle (16)Martin Lukeman (17)6-5
Michael Smith (8)Karel Sedlacek (25)6-4
Nathan Aspinall (9)Josh Rock (24)5-6
Rob Cross (4)James Wade (29)5-6
Dirk van Duijvenbode (13)Madars Razma (20)6-3
Damon Heta (5)Vincent van der Voort (28)2-6
Danny Noppert (12)Andrew Gilding (21)6-3
Michael van Gerwen (2)Chris Dobey (31)5-6
Jose de Sousa (15)Martin Schindler (18)6-1
Dave Chisnall (7)Stephen Bunting (26)6-0
Jonny Clayton (10)Gabriel Clemens (23)6-4
Peter Wright (3)Ryan Meikle (30)6-2
Gerwyn Price (14)Rowby-John Rodriguez (19)4-6
Joe Cullen (6)Ross Smith (27)4-6
Dimitri van den Bergh (11)Daryl Gurney (22)6-2
TweedeRondeUitslag
Luke Humphries (1)Ryan Searle (16)10-6
Michael Smith (8)Josh Rock (24)10-8
James Wade (29)Dirk van Duijvenbode (13)7-10
Vincent van der Voort (28)Danny Noppert (12)9-10
Chris Dobey (31)Jose de Sousa (15)10-5
Dave Chisnall (7)Jonny Clayton (10)10-6
Peter Wright (3)Rowby-John Rodriguez (19)10-4
Ross Smith (27)Dimitri van den Bergh (11)10-8
Kwartfinales Uitslag
Luke Humphries (1)Michael Smith (8)7-10
Dirk van Duijvenbode (13)Danny Noppert (12)10-3
Chris Dobey (31)Dave Chisnall (7)10-7
Peter Wright (3)Ross Smith (27)8-10
HalveFinalesUitslag
Michael Smith (8)Dirk van Duijvenbode (13)11-7
Chris Dobey (31)Ross Smith (27)9-11
FINALEFINALEUitslag
Michael Smith (8)Ross Smith (27)8-11
Deel dit:
Lees ook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.