Dartsactueel.nl | Het meest actuele dartnieuws van dit moment!

Toernooicenter

TOERNOOICENTER: European Darts Matchplay 2022

In het weekend van 1 t/m 3 juli staat het negende Euro Tour toernooi van 2022 op het programma, de European Darts Matchplay in Trier. De laatste editie werd gewonnen door Joe Cullen, die in de finale met 8-5 won van Michael van Gerwen.

Het deelnemersveld van de Euro Tour bestaat uit 16 geplaatste spelers, 21 Tourkaarthouders Qualifiers, 2 Non-tourkaarthouders Qualifiers, 2 hoogst gerankte spelers uit Duitsland, 2 Host Nation Qualifiers, 1 Oost-Europese Qualifier en 1 Nordic & Baltic Qualifier. De 16 geplaatste spelers zijn:
1: Gerwyn Price
2: Ryan Searle
3: Luke Humphries
4: Jose de Sousa
5: Rob Cross
6: Joe Cullen
7: Damon Heta
8: Nathan Aspinall
9: Jonny Clayton
10: Dimitri van den Bergh
11: Dirk van Duijvenbode
12: Krzysztof Ratajski
13: Martin Schindler
14: Chris Dobey
15: Stephen Bunting
16: Daryl Gurney

De 21 Tourkaarthouders Qualifiers zijn: Ian White, Steve Lennon, Jeffrey de Zwaan, Danny Noppert, Mervyn King, Rowby-John Rodriguez, Jermaine Wattimena, Callan Rydz, Joe Murnan, Bradley Brooks, Jamie Hughes, Cameron Menzies, Ross Montgomery, Niels Zonneveld, Radek Szaganski, Madars Razma, Luke Woodhouse, Martin Lukeman, James Wilson, John Michael en Jon Worsley.

De 2 Non-tourkaarthouders Qualifiers zijn: Scott Williams en Wesley Plaisier.

De 2 hoogst gerankte Duitse spelers zijn: Gabriel Clemens en Florian Hempel.

De 2 Host Nation Qualifiers zijn: Lukas Wenig en Dragutin Horvat.

De Oost-Europe Qualifier is: Sebastian Bialecki.

De Nordic & Baltic Qualifier is: Johan Engström.

Programma:
Vrijdagmiddag 1 juli: 8x Eerste ronde
Vrijdagavond 1 juli: 8x Eerste ronde
Zaterdagmiddag 2 juli: 8x Tweede ronde
Zaterdagavond 2 juli: 8x Tweede ronde
Zondagmiddag 3 juli: Derde ronde
Zondagavond 3 juli: Kwartfinales, halve finales en de finale

Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 11 legs
Derde ronde: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs

Prijzengeld:
Eerste ronde: £1,000
Tweede ronde: £2,000
Derde ronde: £3,000
Kwartfinales: £5,000
Halve finales: £6,500
Runner-up: £10,000
Winnaar: £25,000
Totaal: £140,000

Bekijk hieronder de wedstrijden.

Eerste RondeUitslag
Danny NoppertRowby-John Rodriguez5-6
Gabriel ClemensBYE
Ross MontgomeryJermaine Wattimena1-6
Radek SzaganskiScott Williams5-6
Jamie HughesWesley Plaisier4-6
Madars RazmaDragutin Horvat6-3
Johan EngströmJames Wilson3-6
Luke Woodhouse BYE
Martin LukemanJohn Michael6-4
Sebastian BialeckiMervyn King6-4
Callan RydzJon Worsley6-3
Florian HempelBradley Brooks6-2
Niels ZonneveldCameron Menzies3-6
Lukas WenigSteve Lennon6-4
Joe MurnanIan White1-6
Jeffrey de ZwaanBYE
Tweede RondeUitslag
Gerwyn Price (1)Rowby-John Rodriguez2-6
Daryl Gurney (16)Gabriel Clemens5-6
Nathan Aspinall (8)Jermaine Wattimena6-2
Jonny Clayton (9)Scott Williams4-6
Jose de Sousa (4)Wesley Plaisier1-6
Martin Schindler (13)Madars Razma5-6
Rob Cross (5)James Wilson6-5
Krzysztof Ratajski (12)Luke Woodhouse3-6
Ryan Searle (2)Martin Lukeman4-6
Stephen Bunting (15)Sebastian Bialecki6-5
Damon Heta (7)Callan Rydz6-4
Dimitri van den Bergh (10)Florian Hempel6-2
Luke Humphries (3)Cameron Menzies6-4
Chris Dobey (14)Lukas Wenig4-6
Joe Cullen (6)Ian White5-6
Dirk van Duijvenbode (11)Jeffrey de Zwaan5-6
DerdeRondeUitslag
Rowby-John RodriguezGabriel Clemens6-4
Nathan Aspinall (8)Scott Williams6-3
Wesley PlaisierMadars Razma4-6
Rob Cross (5)Luke Woodhouse6-3
Martin LukemanStephen Bunting (15)5-6
Damon Heta (7)Dimitri van den Bergh (10)6-3
Luke Humphries (3)Lukas Wenig6-2
Ian WhiteJeffrey de Zwaan6-3
Kwartfinales Uitslag
Rowby-John Rodriguez Nathan Aspinall (8)6-2
Madars RazmaRob Cross (5)6-4
Stephen Bunting (15)Damon Heta (7)6-4
Luke Humphries (3)Ian White6-1
HalvefinalesUitslag
Rowby-John Rodriguez Madars Razma7-6
Stephen Bunting (15)Luke Humphries (3)0-7
FINALEFINALEUitslag
Rowby-John Rodriguez Luke Humphries (3)7-8
Deel dit:
Lees ook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.