Dartsactueel.nl | Het meest actuele dartnieuws van dit moment!

Toernooicenter

TOERNOOICENTER: German Darts Championship 2022

In het weekend van 11 t/m 13 maart staat de tweede Euro Tour van het seizoen op het programma. Dit zal de German Darts Championship in Hildesheim zijn. Twee jaar geleden wist Devon Petersen zijn allereerste PDC-titel te pakken door in de finale met 8-3 te winnen van Jonny Clayton.

Het deelnemersveld van de Euro Tour bestaat uit 16 geplaatste spelers, 22 Tourkaarthouders Qualifiers, 2 Non-tourkaarthouders Qualifiers, 1 hoogst gerankte spelers in Duitsland, 2 Host Nation Qualifier, 1 Oost-Europese Qualifier en 1 Nordic & Baltic Qualifier. De 16 geplaatste spelers zijn:
1: Jose de Sousa
2: Michael Smith
3: Peter Wright
4: Jonny Clayton
5: Joe Cullen
6: Michael van Gerwen
7: Ryan Searle
8: Rob Cross
9: Dirk van Duijvenbode
10: Dimitri Van den Bergh
11: Damon Heta
12: Luke Humphries
13: Callan Rydz
14: Krzysztof Ratajski
15: Gabriel Clemens
16: Chris Dobey

De 22 Tourkaarthouders Qualifiers zijn: Luc Peters, Kim Huybrechts, Jermaine Wattimena, Joe Murnan, Alan Soutar, Jose Justicia, Devon Petersen, Daryl Gurney, Darius Labanauskas, Dave Chisnall, Martijn Kleermaker, George Killington, Nathan Rafferty, Mensur Suljovic, Jimmy Hendriks, Vincent van der Voort, Jamie Hughes, Martin Lukeman, Mario Vandenbogaerde, Adrian Lewis, Scott Waites en Ricky Evans.

De 2 Non-tourkaarthouders Qualifiers zijn: Gian van Veen en Stefan Bellmont.

De hoogst gerankte Duitse speler is: Martin Schindler.

De 2 Host Nation Qualifiers zijn: Niko Springer en Lukas Wenig.

De Oost-Europese Qualifier is Karel Sedlacek.

De Nordic & Baltic Qualifier is Marko Kantele.

UPDATE: Gerwyn Price (1), Brendan Dolan (8) en Ted Evetts hebben zich teruggetrokken, waardoor Chris Dobey en Gabriel Clemens een geplaatste speler zijn geworden. Hierdoor ontvangen Jamie Hughes, Mensur Suljovic en Devon Petersen een bye in de eerste ronde.

Programma:
Vrijdagmiddag 11 maart: 8x Eerste ronde
Vrijdagavond 11 maart: 8x Eerste ronde
Zaterdagmiddag 12 maart: 8x Tweede ronde
Zaterdagavond 12 maart: 8x Tweede ronde
Zondagmiddag 13 maart: Derde ronde
Zondagavond 13 maart: Kwartfinales, halve finales en de finale

Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 11 legs
Derde ronde: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs

Prijzengeld:
Eerste ronde: £1,000
Tweede ronde: £2,000
Derde ronde: £3,000
Kwartfinales: £5,000
Halve finales: £6,500
Runner-up: £10,000
Winnaar: £25,000
Totaal: £140,000

Bekijk hieronder de wedstrijden.

EersteRondeUitslag
Joe MurnanKim Huybrechts3-6
Karel SedlacekAdrian Lewis6-2
Mario VandenbogaerdeMartijn Kleermaker4-6
Darius LabanauskasNiko Springer6-2
Marko KanteleScott Waites3-6
Mensur SuljovicBye
Nathan RaffertyRicky Evans3-6
Daryl GurneyLukas Wenig6-4
Devon PetersenBye
Dave ChisnallStefan Bellmont6-1
Vincent van der VoortGian van Veen6-2
Alan SoutarLuc Peters6-3
Martin SchindlerJermaine Wattimena6-5
Jamie HughesBye
Jose JusticiaGeorge Killington6-4
Martin LukemanJimmy Hendriks6-2
TweedeRondeUitslag
Jose de Sousa (1)Kim Huybrechts6-5
Chris Dobey (16)Karel Sedlacek0-6
Rob Cross (8)Martijn Kleermaker6-2
Dirk van Duijvenbode (9)Darius Labanauskas6-3
Jonny Clayton (4)Scott Waites6-2
Callan Rydz (13)Mensur Suljovic0-6
Joe Cullen (5)Ricky Evans6-3
Luke Humphries (12)Daryl Gurney4-6
Michael Smith (2)Devon Petersen6-4
Gabriel Clemens (15)Dave Chisnall5-6
Ryan Searle (7)Vincent van der Voort6-4
Dimitri van den Bergh (10)Alan Soutar6-4
Peter Wright (3)Martin Schindler6-4
Krzysztof Ratajski (14)Jamie Hughes6-3
Michael van Gerwen (6)Jose Justicia6-3
Damon Heta (11)Martin Lukeman5-6
DerdeRondeUitslag
Jose de Sousa (1)Karel Sedlacek4-6
Rob Cross (8)Dirk van Duijvenbode (9)6-3
Jonny Clayton (4)Mensur Suljovic6-4
Joe Cullen (5)Daryl Gurney3-6
Michael Smith (2)Dave Chisnall6-1
Ryan Searle (7)Dimitri van den Bergh (10)1-6
Peter Wright (3)Krzysztof Ratajski (14)6-4
Michael van Gerwen (6)Martin Lukeman6-4
Kwartfinales Uitslag
Karel SedlacekRob Cross (8)4-6
Jonny Clayton (4)Daryl Gurney5-6
Michael Smith (2)Dimitri van den Bergh (10)3-6
Peter Wright (3)Michael van Gerwen (6)BYE
HalveFinalesUitslag
Rob Cross (8)Daryl Gurney7-4
Dimitri van den Bergh (10)Michael van Gerwen (6)6-7
FINALEFINALEUitslag
Rob Cross (8)Michael van Gerwen (6)5-8
Deel dit:
Lees ook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.