Vrijdag 29 maart gaat de tweede Euro Tour van start. De German Darts Championship staat op het programma in Hildesheim. Vorig jaar wist Michael van Gerwen het toernooi te winnen door James Wilson met 8-6 te verslaan.
Het deelnemersveld van de Euro Tour bestaat uit 16 geplaatste spelers, 18 UK Qualifiers, 6 European (tourkaarthouders) Qualifiers, 2 European (non-tourkaarthouders) Qualifiers, 4 Host Nation Qualifiers, 1 Oost-Europese Qualifiers en 1 Nordic & Baltic Qualifier. De 16 geplaatste spelers zijn:
1: Michael van Gerwen
2: Ian White
3: Peter Wright
4: James Wade
5: Mensur Suljovic
6: Adrian Lewis
7: Rob Cross
8: Gerwyn Price
9: Jonny Clayton
10: Daryl Gurney
11: Joe Cullen
12: Dave Chisnall
13: Darren Webster
14: Jermaine Wattimena
15: Stephen Bunting
16: James Wilson
De 18 UK Qualifiers zijn: Mervyn King, Martin Atkins, Ricky Evans, Steve Beaton, Dave Prins, Luke Humphries, Andrew Gilding, Jamie Hughes, Josh Payne, Mickey Mansell, Mark Dudbridge, Scott Taylor, Simon Stevenson, Nathan Aspinall, Andy Boulton, Robert Thornton en Keegan Brown.
De 6 European (tourkaarthouders) Qualifiers zijn: Tytus Kanik, Mario Robbe, Dimitri van den Bergh, Ron Meulenkamp, Gabriel Clemens en Madars Razma.
De 2 European (non-tourkaarthouders) Qualifiers zijn: Diogo Portela en Mike de Decker.
Doordat Michael Smith zich heeft afgemeld voor de German Darts Championship, is James Wilson nu een geplaatste speler en komen er niet 4 maar 5 Host Nation Qualifiers. Dat zijn: Kevin Knopf, Mike Holz, Maik Langendorf, Steffen Siepmann en Jyhan Artut.
De Oost-Europese Qualifier is Boris Koltsov en de Nordic & Baltic Qualifier is Kim Viljanen.
Programma:
Vrijdagmiddag 29 maart: 8x Eerste ronde
Vrijdagavond 29 maart: 8x Eerste ronde
Zaterdagmiddag 30 maart: 8x Tweede ronde
Zaterdagavond 30 maart: 8x Tweede ronde
Zondagmiddag 31 maart: Derde ronde
Zondagavond 31 maart: Kwartfinales, halve finales en de finale
Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 11 legs
Derde ronde: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs
Prijzengeld:
Eerste ronde: £1,000
Tweede ronde: £2,000
Derde ronde: £3,000
Kwartfinales: £5,000
Halve finales: £6,500
Runner-up: £10,000
Winnaar: £25,000
Totaal: £140,000
Bekijk hieronder de wedstrijden.
Eerste | Ronde | 2019 |
---|---|---|
Keegan Brown | Madars Razma | 6-5 |
Maik Langendorf | Mario Robbe | 3-6 |
Mark Dudbridge | Gabriel Clemens | 6-4 |
Dave Prins | Simon Stevenson | 2-6 |
Ricky Evans | Robert Thornton | 6-4 |
Diogo Portela | Mervyn King | 4-6 |
Jyhan Artut | Boris Koltsov | 0-6 |
Martin Atkins | Luke Humphries | 2-6 |
Tytus Kanik | Jamie Hughes | 4-6 |
Steve Beaton | Dimitri van den Bergh | 4-6 |
Ron Meulenkamp | Kim Viljanen | 6-4 |
Josh Payne | Andy Boulton | 4-6 |
Kevin Knopf | Scott Taylor | 6-4 |
Mike Holz | Nathan Aspinall | 1-6 |
Mike de Decker | Andrew Gilding | 3-6 |
Steffen Siepmann | Mickey Mansell | 6-2 |
Tweede | Ronde | Uitslag |
---|---|---|
Michael van Gerwen (1) | Keegan Brown | 4-6 |
James Wilson (16) | Mario Robbe | 6-5 |
Gerwyn Price (8) | Mark Dudbridge | 6-2 |
Jonny Clayton (9) | Simon Stevenson | 6-2 |
Mensur Suljovic (5) | Ricky Evans | 4-6 |
Dave Chisnall (12) | Mervyn King | 3-6 |
James Wade (4) | Boris Koltsov | 6-1 |
Darrren Webster (13) | Luke Humphries | 6-5 |
Ian White (2) | Jamie Hughes | 6-5 |
Stephen Bunting (15) | Dimitri van den Bergh | 6-5 |
Rob Cross (7) | Ron Meulenkamp | 6-4 |
Daryl Gurney (10) | Andy Boulton | 6-1 |
Adrian Lewis (6) | Kevin Knopf | 6-3 |
Joe Cullen (11) | Nathan Aspinall | 6-4 |
Peter Wright (3) | Andrew Gilding | 6-3 |
Jermaine Wattimena (14) | Steffen Siepmann | 6-1 |
Derde | Ronde | Uitslag |
---|---|---|
Keegan Brown | James Wilson (16) | 6-0 |
Gerwyn Price (8) | Jonny Clayton (9) | 6-1 |
Ricky Evans | Mervyn King | 6-4 |
James Wade (4) | Darren Webster (13) | 5-6 |
Ian White (2) | Stephen Bunting (15) | 4-6 |
Rob Cross (7) | Daryl Gurney (10) | 2-6 |
Adrian Lewis (6) | Joe Cullen (11) | 6-2 |
Peter Wright (3) | Jermaine Wattimena (14) | 6-3 |
Kwartfinales | Uitslag | |
---|---|---|
Keegan Brown | Gerwyn Price (8) | 6-5 |
Ricky Evans | Darren Webster (13) | 6-5 |
Stephen Bunting (15) | Daryl Gurney (10) | 5-6 |
Adrian Lewis (6) | Peter Wright (3) | 6-2 |
Halve | Finales | Uitslag |
---|---|---|
Keegan Brown | Ricky Evans | 3-7 |
Daryl Gurney (10) | Adrian Lewis (3) | 7-5 |
FINALE | FINALE | Uitslag |
---|---|---|
Ricky Evans | Daryl Gurney (10) | 6-8 |
2 reacties