TOERNOOICENTER: German Darts Grand Prix 2019

Aankomend paasweekend (20-22 april) staat de German Darts Grand Prix op het programma in München. Vorig jaar wist Michael van Gerwen het toernooi te winnen door Peter Wright te verslaan.

Het deelnemersveld van de Euro Tour bestaat uit 16 geplaatste spelers, 18 UK Qualifiers, 6 European (tourkaarthouders) Qualifiers, 2 European (non-tourkaarthouders) Qualifiers, 4 Host Nation Qualifiers, 1 Oost-Europese Qualifiers en 1 Nordic & Baltic Qualifier. De 16 geplaatste spelers zijn:
1: Michael van Gerwen
2: Ian White
3: Peter Wright
4: Mensur Suljovic
5: Rob Cross
6: Adrian Lewis
7: James Wade
8: Michael Smith
9: Jonny Clayton
10: Max Hopp
11: Joe Cullen
12: Daryl Gurney
13: Dave Chisnall
14: Simon Whitlock
15: Darren Webster
16: Danny Noppert

De 18 UK Qualifiers zijn: Keegan Brown, Ricky Evans, Alan Norris, Glen Durrant, Stephen Bunting, Steve Beaton, Nathan Derry, Chris Dobey, Ritchie Edhouse, Kyle Anderson, Josh Payne, Ted Evetts, Mark Barilli, Ross Smith, Arron Monk, Mark Wilson, Brendan Dolan en Jamie Hughes.

De 6 European (tourkaarthouders) Qualifiers zijn: Kim Huybrechts, Krzysztof Ratajski, Gabriel Clemens, Cristo Reyes en Martin Schindler.

De 2 European (non-tourkaarthouders) Qualifiers zijn: Michael Rasztovits en Diogo Portela.

Doordat Gerwyn Price zich heeft afgemeld voor de Euro Tour, is Danny Noppert een geplaatste speler geworden en komen er 5 Host Nation Qualifiers. De 5 Host Nation Qualifiers zijn: Michael Hurtz, Kevin Münch, Marko Puls, Dragutin Horvat en Jyhan Artut.

De Oost-Europese Qualifier is Karel Sedlacek en de Nordic & Baltic Qualifier is Magnus Caris.

Programma:
Zaterdagmiddag 20 april: 8x Eerste ronde
Zaterdagavond 20 april: 8x Eerste ronde
Zondagmiddag 21 april: 8x Tweede ronde
Zondagavond 21 april: 8x Tweede ronde
Maandagmiddag 22 april: Derde ronde
Maandagavond 22 april: Kwartfinales, halve finales en de finale

Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 11 legs
Derde ronde: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs

Prijzengeld:
Eerste ronde: £1,000
Tweede ronde: £2,000
Derde ronde: £3,000
Kwartfinales: £5,000
Halve finales: £6,500
Runner-up: £10,000
Winnaar: £25,000
Totaal: £140,000

Bekijk hieronder de wedstrijden.

EersteRondeUitslag
Krzysztof RatajskiMartin Schindler6-2
Alan NorrisStephen Bunting1-6
Gabriel Clemens Ricky Evans5-6
Ted EvettsMark Wilson6-2
Chris DobeyMichael Rasztovits3-6
Kyle AndersonKevin Münch6-2
Josh PayneJyhan Artut6-2
Arron MonkMarko Puls6-3
Karel SedlacekDiogo Portela6-4
Steve BeatonNathan Derry1-6
Kim HuybrechtsDragutin Horvat6-5
Keegan BrownMagnus Caris6-5
Ritchie EdhouseBrendan Dolan6-4
Jamie HughesGlen Durrant1-6
Ross SmithMark Barilli6-3
Michael HurtzCristo Reyes2-6

 

TweedeRondeUitslag
Michael van Gerwen (1)Krzysztof Ratajski6-4
Danny Noppert (16)Stephen Bunting1-6
Michael Smith (8)Ricky Evans0-6
Jonny Clayton (9)Ted Evetts2-6
Rob Cross (5)Michael Rasztovits6-3
Daryl Gurney (12)Kyle Anderson6-4
Mensur Suljovic (4)Josh Payne6-2
Dave Chisnall (13)Arron Monk6-2
Ian White (2)Karel Sedlacek4-6
Darren Webster (15)Nathan Derry6-1
James Wade (7)Kim Huybrechts5-6
Max Hopp (10)Keegan Brown6-3
Adrian Lewis (6)Ritchie Edhouse5-6
Joe Cullen (11)Glen Durrant6-5
Peter Wright (3)Ross Smith6-4
Simon Whitlock (14)Cristo Reyes6-4

 

DerdeRondeUitslag
Michael van Gerwen (1)Stephen Bunting6-1
Ricky EvansTed Evetts4-6
Rob Cross (5)Daryl Gurney (12)6-5
Mensur Suljovic (4)Dave Chisnall (13)6-5
Karel SedlacekDarren Webster (15)6-5
Kim HuybrechtsMax Hopp (10)3-6
Ritchie EdhouseJoe Cullen (11)4-6
Ross SmithSimon Whitlock (14)4-6

 

Kwartfinales Uitslag
Michael van Gerwen (1)Ted Evetts6-5
Rob Cross (5)Mensur Suljovic (4)6-5
Karel Sedlacek Max Hopp (10)5-6
Joe Cullen (11)Simon Whitlock (14)1-6

 

HalveFinalesUitslag
Michael van Gerwen (1)Rob Cross (5)7-1
Max Hopp (10)Simon Whitlock (14)6-7

 

FINALEFINALEUitslag
Michael van Gerwen (1)Simon Whitlock (14)8-3

Deel met:


Plaats een reactie