Aankomend paasweekend (20-22 april) staat de German Darts Grand Prix op het programma in München. Vorig jaar wist Michael van Gerwen het toernooi te winnen door Peter Wright te verslaan.
Het deelnemersveld van de Euro Tour bestaat uit 16 geplaatste spelers, 18 UK Qualifiers, 6 European (tourkaarthouders) Qualifiers, 2 European (non-tourkaarthouders) Qualifiers, 4 Host Nation Qualifiers, 1 Oost-Europese Qualifiers en 1 Nordic & Baltic Qualifier. De 16 geplaatste spelers zijn:
1: Michael van Gerwen
2: Ian White
3: Peter Wright
4: Mensur Suljovic
5: Rob Cross
6: Adrian Lewis
7: James Wade
8: Michael Smith
9: Jonny Clayton
10: Max Hopp
11: Joe Cullen
12: Daryl Gurney
13: Dave Chisnall
14: Simon Whitlock
15: Darren Webster
16: Danny Noppert
De 18 UK Qualifiers zijn: Keegan Brown, Ricky Evans, Alan Norris, Glen Durrant, Stephen Bunting, Steve Beaton, Nathan Derry, Chris Dobey, Ritchie Edhouse, Kyle Anderson, Josh Payne, Ted Evetts, Mark Barilli, Ross Smith, Arron Monk, Mark Wilson, Brendan Dolan en Jamie Hughes.
De 6 European (tourkaarthouders) Qualifiers zijn: Kim Huybrechts, Krzysztof Ratajski, Gabriel Clemens, Cristo Reyes en Martin Schindler.
De 2 European (non-tourkaarthouders) Qualifiers zijn: Michael Rasztovits en Diogo Portela.
Doordat Gerwyn Price zich heeft afgemeld voor de Euro Tour, is Danny Noppert een geplaatste speler geworden en komen er 5 Host Nation Qualifiers. De 5 Host Nation Qualifiers zijn: Michael Hurtz, Kevin Münch, Marko Puls, Dragutin Horvat en Jyhan Artut.
De Oost-Europese Qualifier is Karel Sedlacek en de Nordic & Baltic Qualifier is Magnus Caris.
Programma:
Zaterdagmiddag 20 april: 8x Eerste ronde
Zaterdagavond 20 april: 8x Eerste ronde
Zondagmiddag 21 april: 8x Tweede ronde
Zondagavond 21 april: 8x Tweede ronde
Maandagmiddag 22 april: Derde ronde
Maandagavond 22 april: Kwartfinales, halve finales en de finale
Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 11 legs
Derde ronde: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs
Prijzengeld:
Eerste ronde: £1,000
Tweede ronde: £2,000
Derde ronde: £3,000
Kwartfinales: £5,000
Halve finales: £6,500
Runner-up: £10,000
Winnaar: £25,000
Totaal: £140,000
Bekijk hieronder de wedstrijden.
Eerste | Ronde | Uitslag |
---|---|---|
Krzysztof Ratajski | Martin Schindler | 6-2 |
Alan Norris | Stephen Bunting | 1-6 |
Gabriel Clemens | Ricky Evans | 5-6 |
Ted Evetts | Mark Wilson | 6-2 |
Chris Dobey | Michael Rasztovits | 3-6 |
Kyle Anderson | Kevin Münch | 6-2 |
Josh Payne | Jyhan Artut | 6-2 |
Arron Monk | Marko Puls | 6-3 |
Karel Sedlacek | Diogo Portela | 6-4 |
Steve Beaton | Nathan Derry | 1-6 |
Kim Huybrechts | Dragutin Horvat | 6-5 |
Keegan Brown | Magnus Caris | 6-5 |
Ritchie Edhouse | Brendan Dolan | 6-4 |
Jamie Hughes | Glen Durrant | 1-6 |
Ross Smith | Mark Barilli | 6-3 |
Michael Hurtz | Cristo Reyes | 2-6 |
Tweede | Ronde | Uitslag |
---|---|---|
Michael van Gerwen (1) | Krzysztof Ratajski | 6-4 |
Danny Noppert (16) | Stephen Bunting | 1-6 |
Michael Smith (8) | Ricky Evans | 0-6 |
Jonny Clayton (9) | Ted Evetts | 2-6 |
Rob Cross (5) | Michael Rasztovits | 6-3 |
Daryl Gurney (12) | Kyle Anderson | 6-4 |
Mensur Suljovic (4) | Josh Payne | 6-2 |
Dave Chisnall (13) | Arron Monk | 6-2 |
Ian White (2) | Karel Sedlacek | 4-6 |
Darren Webster (15) | Nathan Derry | 6-1 |
James Wade (7) | Kim Huybrechts | 5-6 |
Max Hopp (10) | Keegan Brown | 6-3 |
Adrian Lewis (6) | Ritchie Edhouse | 5-6 |
Joe Cullen (11) | Glen Durrant | 6-5 |
Peter Wright (3) | Ross Smith | 6-4 |
Simon Whitlock (14) | Cristo Reyes | 6-4 |
Derde | Ronde | Uitslag |
---|---|---|
Michael van Gerwen (1) | Stephen Bunting | 6-1 |
Ricky Evans | Ted Evetts | 4-6 |
Rob Cross (5) | Daryl Gurney (12) | 6-5 |
Mensur Suljovic (4) | Dave Chisnall (13) | 6-5 |
Karel Sedlacek | Darren Webster (15) | 6-5 |
Kim Huybrechts | Max Hopp (10) | 3-6 |
Ritchie Edhouse | Joe Cullen (11) | 4-6 |
Ross Smith | Simon Whitlock (14) | 4-6 |
Kwartfinales | Uitslag | |
---|---|---|
Michael van Gerwen (1) | Ted Evetts | 6-5 |
Rob Cross (5) | Mensur Suljovic (4) | 6-5 |
Karel Sedlacek | Max Hopp (10) | 5-6 |
Joe Cullen (11) | Simon Whitlock (14) | 1-6 |
Halve | Finales | Uitslag |
---|---|---|
Michael van Gerwen (1) | Rob Cross (5) | 7-1 |
Max Hopp (10) | Simon Whitlock (14) | 6-7 |
FINALE | FINALE | Uitslag |
---|---|---|
Michael van Gerwen (1) | Simon Whitlock (14) | 8-3 |