In het paasweekend (16-18 april) staat de German Darts Grand Prix op het programma in München. Twee jaar geleden was het Michael van Gerwen die zegevierde, na een 8-3 winst op Simon Whitlock in de finale.
Het deelnemersveld van de Euro Tour bestaat uit 16 geplaatste spelers, 24 Tourkaarthouders Qualifiers, 2 Non-tourkaarthouders Qualifiers, 1 hoogst gerankte spelers in Duitsland, 2 Host Nation Qualifiers, 1 Oost-Europese Qualifier en 1 Nordic & Baltic Qualifier. De 16 geplaatste spelers zijn:
1: Gerwyn Price
2: Jose de Sousa
3: Michael Smith
4: Peter Wright
5: Jonny Clayton
6: Joe Cullen
7: Michael van Gerwen
8: Brendan Dolan
9: Ryan Searle
10: Rob Cross
11: Dirk van Duijvenbode
12: Dimitri van den Bergh
13: Damon Heta
14: Luke Humphries
15: Callan Rydz
16: Gabriel Clemens (vervangt Ratajski)
De 24 Tourkaarthouders Qualifiers zijn: Keegan Brown, Kim Huybrechts, Boris Krcmar, Madars Razma, Chris Dobey, Alan Soutar, Berry van Peer, Adam Hunt, Jermaine Wattimena, James Wilson, Dave Chisnall, Keane Barry, Raymond van Barneveld, Jim Williams, Danny Baggish, Luke Woodhouse, Vincent van der Voort, Scott Waites, Ryan Meikle, Adam Gawlas, Martin Lukeman, Jeffrey de Zwaan, Max Hopp en John O’Shea
De 2 Non-tourkaarthouders Qualifiers zijn: Wesley Plaisier en Thomas Junghans.
De hoogst gerankte Duitse speler is: Martin Schindler.
De 2 Host Nation Qualifiers zijn: Lukas Wenig en Dragutin Horvat.
De Oost-Europese Qualifier is: Karel Sedlacek.
De Nordic & Baltic Qualifier is: Daniel Larsson.
Programma:
Zaterdagmiddag 16 april: 8x Eerste ronde
Zaterdagavond 16 april: 8x Eerste ronde
Zondagmiddag 17 april: 8x Tweede ronde
Zondagavond 17 april: 8x Tweede ronde
Maandagmiddag 18 april: Derde ronde
Maandagavond 18 april: Kwartfinales, halve finales en de finale
Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 11 legs
Derde ronde: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs
Prijzengeld:
Eerste ronde: £1,000
Tweede ronde: £2,000
Derde ronde: £3,000
Kwartfinales: £5,000
Halve finales: £6,500
Runner-up: £10,000
Winnaar: £25,000
Totaal: £140,000
Bekijk hieronder de wedstrijden.
Eerste | Ronde | Uitslag |
---|---|---|
Keane Barry | Lukas Wenig | 6-4 |
Martin Lukeman | Adam Gawlas | 6-3 |
Martin Schindler | Jermaine Wattimena | 6-3 |
Danny Baggish | Thomas Junghans | 6-2 |
Dragutin Horvat | Scott Waites | 1-6 |
Raymond van Barneveld | James Wilson | 6-0 |
Ryan Meikle | Dave Chisnall | 4-6 |
Alan Soutar | Max Hopp | 4-6 |
Kim Huybrechts | Madars Razma | 4-6 |
Keegan Brown | Adam Hunt | 6-2 |
John O'Shea | Chris Dobey | 2-6 |
Karel Sedlacek | Bye | |
Daniel Larsson | Berry van Peer | 4-6 |
Jeffrey de Zwaan | Vincent van der Voort | 6-5 |
Wesley Plaisier | Jim Williams | 6-3 |
Boris Krcmar | Luke Woodhouse | 6-3 |
Tweede | Ronde | Uitslag |
---|---|---|
Gerwyn Price (1) | Keane Barry | BYE |
Gabriel Clemens (16) | Martin Lukeman | 3-6 |
Brendan Dolan (8) | Martin Schindler | 5-6 |
Ryan Searle (9) | Danny Baggish | 6-2 |
Peter Wright (4) | Scott Waites | 5-6 |
Damon Heta (13) | Raymond van Barneveld | 6-4 |
Jonny Clayton (5) | Dave Chisnall | 6-2 |
Dimitri van den Bergh (12) | Max Hopp | 3-6 |
Jose de Sousa (2) | Madars Razma | 4-6 |
Callan Rydz (15) | Keegan Brown | 3-6 |
Michael van Gerwen (7) | Chris Dobey | 6-5 |
Rob Cross (10) | Karel Sedlacek | 6-3 |
Michael Smith (3) | Berry van Peer | 6-4 |
Luke Humphries (14) | Jeffrey de Zwaan | 6-4 |
Joe Cullen (6) | Wesley Plaisier | 4-6 |
Dirk van Duijvenbode (11) | Boris Krcmar | 6-5 |
Derde | Ronde | Uitslag |
---|---|---|
Keane Barry | Martin Lukeman | 5-6 |
Martin Schindler | Ryan Searle (9) | 6-1 |
Scott Waites | Damon Heta (13) | 3-6 |
Jonny Clayton (5) | Max Hopp | 6-1 |
Madars Razma | Keegan Brown | 4-6 |
Michael van Gerwen (7) | Rob Cross (10) | 6-3 |
Michael Smith (3) | Luke Humphries (14) | 3-6 |
Wesley Plaisier | Dirk van Duijvenbode (11) | 6-5 |
Kwartfinales | Uitslag | |
---|---|---|
Martin Lukeman | Martin Schindler | 6-4 |
Damon Heta (13) | Jonny Clayton (5) | 6-5 |
Keegan Brown | Michael van Gerwen (7) | 2-6 |
Luke Humphries (14) | Wesley Plaisier | 6-5 |
Halve | Finale | Uitslag |
---|---|---|
Martin Lukeman | Damon Heta (13) | 7-5 |
Michael van Gerwen (7) | Luke Humphries (14) | 0-7 |
FINALE | FINALE | Uitslag |
---|---|---|
Martin Lukeman | Luke Humphries (14) | 2-8 |