Dartsactueel.nl | Het meest actuele dartnieuws van dit moment!

Toernooicenter

TOERNOOICENTER: German Darts Grand Prix 2022

In het paasweekend (16-18 april) staat de German Darts Grand Prix op het programma in München. Twee jaar geleden was het Michael van Gerwen die zegevierde, na een 8-3 winst op Simon Whitlock in de finale.

Het deelnemersveld van de Euro Tour bestaat uit 16 geplaatste spelers, 24 Tourkaarthouders Qualifiers, 2 Non-tourkaarthouders Qualifiers, 1 hoogst gerankte spelers in Duitsland, 2 Host Nation Qualifiers, 1 Oost-Europese Qualifier en 1 Nordic & Baltic Qualifier. De 16 geplaatste spelers zijn:
1: Gerwyn Price
2: Jose de Sousa
3: Michael Smith
4: Peter Wright
5: Jonny Clayton
6: Joe Cullen
7: Michael van Gerwen
8: Brendan Dolan
9: Ryan Searle
10: Rob Cross
11: Dirk van Duijvenbode
12: Dimitri van den Bergh
13: Damon Heta
14: Luke Humphries
15: Callan Rydz
16: Gabriel Clemens (vervangt Ratajski)

De 24 Tourkaarthouders Qualifiers zijn: Keegan Brown, Kim Huybrechts, Boris Krcmar, Madars Razma, Chris Dobey, Alan Soutar, Berry van Peer, Adam Hunt, Jermaine Wattimena, James Wilson, Dave Chisnall, Keane Barry, Raymond van Barneveld, Jim Williams, Danny Baggish, Luke Woodhouse, Vincent van der Voort, Scott Waites, Ryan Meikle, Adam Gawlas, Martin Lukeman, Jeffrey de Zwaan, Max Hopp en John O’Shea

De 2 Non-tourkaarthouders Qualifiers zijn: Wesley Plaisier en Thomas Junghans.

De hoogst gerankte Duitse speler is: Martin Schindler.

De 2 Host Nation Qualifiers zijn: Lukas Wenig en Dragutin Horvat.

De Oost-Europese Qualifier is: Karel Sedlacek.

De Nordic & Baltic Qualifier is: Daniel Larsson.

Programma:
Zaterdagmiddag 16 april: 8x Eerste ronde
Zaterdagavond 16 april: 8x Eerste ronde
Zondagmiddag 17 april: 8x Tweede ronde
Zondagavond 17 april: 8x Tweede ronde
Maandagmiddag 18 april: Derde ronde
Maandagavond 18 april: Kwartfinales, halve finales en de finale

Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 11 legs
Derde ronde: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs

Prijzengeld:
Eerste ronde: £1,000
Tweede ronde: £2,000
Derde ronde: £3,000
Kwartfinales: £5,000
Halve finales: £6,500
Runner-up: £10,000
Winnaar: £25,000
Totaal: £140,000

Bekijk hieronder de wedstrijden.

EersteRondeUitslag
Keane BarryLukas Wenig6-4
Martin LukemanAdam Gawlas6-3
Martin SchindlerJermaine Wattimena6-3
Danny BaggishThomas Junghans6-2
Dragutin HorvatScott Waites1-6
Raymond van BarneveldJames Wilson6-0
Ryan MeikleDave Chisnall4-6
Alan SoutarMax Hopp4-6
Kim HuybrechtsMadars Razma4-6
Keegan BrownAdam Hunt6-2
John O'SheaChris Dobey2-6
Karel SedlacekBye
Daniel LarssonBerry van Peer4-6
Jeffrey de ZwaanVincent van der Voort6-5
Wesley PlaisierJim Williams6-3
Boris KrcmarLuke Woodhouse6-3
TweedeRondeUitslag
Gerwyn Price (1)Keane BarryBYE
Gabriel Clemens (16)Martin Lukeman3-6
Brendan Dolan (8)Martin Schindler5-6
Ryan Searle (9)Danny Baggish6-2
Peter Wright (4)Scott Waites5-6
Damon Heta (13)Raymond van Barneveld6-4
Jonny Clayton (5)Dave Chisnall6-2
Dimitri van den Bergh (12)Max Hopp3-6
Jose de Sousa (2)Madars Razma4-6
Callan Rydz (15)Keegan Brown3-6
Michael van Gerwen (7)Chris Dobey6-5
Rob Cross (10)Karel Sedlacek6-3
Michael Smith (3)Berry van Peer6-4
Luke Humphries (14)Jeffrey de Zwaan6-4
Joe Cullen (6)Wesley Plaisier4-6
Dirk van Duijvenbode (11)Boris Krcmar6-5
DerdeRondeUitslag
Keane BarryMartin Lukeman5-6
Martin SchindlerRyan Searle (9)6-1
Scott WaitesDamon Heta (13)3-6
Jonny Clayton (5)Max Hopp6-1
Madars RazmaKeegan Brown4-6
Michael van Gerwen (7)Rob Cross (10)6-3
Michael Smith (3)Luke Humphries (14)3-6
Wesley PlaisierDirk van Duijvenbode (11)6-5
Kwartfinales Uitslag
Martin LukemanMartin Schindler6-4
Damon Heta (13)Jonny Clayton (5)6-5
Keegan BrownMichael van Gerwen (7)2-6
Luke Humphries (14)Wesley Plaisier6-5
HalveFinaleUitslag
Martin LukemanDamon Heta (13)7-5
Michael van Gerwen (7)Luke Humphries (14)0-7
FINALEFINALEUitslag
Martin LukemanLuke Humphries (14)2-8
Deel dit:
Lees ook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.