TOERNOOICENTER: German Darts Open 2019

Aankomend weekend, van 26 tot en met 28 april, wordt de German Darts Open gespeeld in Saarbrücken. Vorig jaar was Max Hopp in eigen land te sterk voor Michael Smith met 8-7.

Het deelnemersveld van de Euro Tour bestaat uit 16 geplaatste spelers, 18 UK Qualifiers, 6 European (tourkaarthouders) Qualifiers, 2 European (non-tourkaarthouders) Qualifiers, 4 Host Nation Qualifiers, 1 Oost-Europese Qualifiers en 1 Nordic & Baltic Qualifier. De 16 geplaatste spelers zijn:
1: Michael van Gerwen
2: Ian White
3: Gerwyn Price
4: Peter Wright
5: Mensur Suljovic
6: Rob Cross
7: Adrian Lewis
8: James Wade
9: Jonny Clayton
10: Max Hopp
11: Joe Cullen
12: Daryl Gurney
13: Dave Chisnall
14: Simon Whitlock
15: Darren Webster
16: Jermaine Wattimena

De 18 UK Qualifiers zijn: Kyle Anderson, Nathan Aspinall, Steve Beaton, Stephen Bunting, Chris Dobey, Ted Evetts, Jamie Hughes, Luke Humphries, Wayne Jones, Steve Lennon, Mickey Mansell, David Pallett, James Richardson, Kirk Shepherd, Steve West en James Wilson.

De 6 European (tourkaarthouders) Qualifiers zijn: Raymond van Barneveld, Dimitri van den Bergh, Gabriel Clemens, Vincent Kamphuis, Vincent van der Meer en Jeffrey de Zwaan.

De 2 European (non-tourkaarthouders) Qualifiers zijn: Mike de Decker en Jerry Hendriks

De 4 Host Nation Qualifiers zijn: Thomas Kohnlein, Karsten Koch, Lukas Wenig en Kevin Münch.

De Oost-Europese Qualifier is Pavel Jirkal en de Nordic & Baltic Qualifier is Dennis Nilsson.

Programma:
Vrijdagmiddag 26 april: 8x Eerste ronde
Vrijdagavond 26 april: 8x Eerste ronde
Zaterdagmiddag 27 april: 8x Tweede ronde
Zaterdagavond 27 april: 8x Tweede ronde
Zondagmiddag 28 april: Derde ronde
Zondagavond 28 april: Kwartfinales, halve finales en de finale

Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 11 legs
Derde ronde: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs

Prijzengeld:
Eerste ronde: £1,000
Tweede ronde: £2,000
Derde ronde: £3,000
Kwartfinales: £5,000
Halve finales: £6,500
Runner-up: £10,000
Winnaar: £25,000
Totaal: £140,000

Bekijk hieronder de wedstrijden.

EersteRondeUitslag
Dimitri van den BerghThomas Kohnlein6-2
Gabriel ClemensRaymond van Barneveld3-6
Pavel JirkalLuke Humphries0-6
Nathan AspinallDennis Nilsson6-1
Mickey MansellSteve West6-3
Mike de DeckerDavid Pallett5-6
Kevin MünchSteve Lennon1-6
Ted EvettsVincent Kamphuis6-1
Kyle AndersonJeffrey de Zwaan3-6
Karsten KochVincent van der Meer4-6
James RichardsonWayne Jones6-5
Stephen BuntingJohn Henderson5-6
Lukas WenigChris Dobey4-6
Jerry HendriksJames Wilson6-3
Kirk ShepherdSteve Beaton3-6
Jamie HughesBrendan Dolan6-4

 

TweedeRondeUitslag
Michael van Gerwen (1)Dimitri an den Bergh6-1
Jermaine Wattimena (16)Raymond van Barneveld5-6
James Wade (8)Luke Humphries6-5
Jonny Clayton (9)Nathan Aspinall3-6
Mensur Suljovic (5)Mickey Mansell6-5
Daryl Gurney (12)David Pallett6-2
Peter Wright (4)Steve Lennon6-2
Dave Chisnall (13)Ted Evetts6-3
Ian White (2)Jeffrey de Zwaan6-3
Darren Webster (15)Vincent van der Meer6-3
Adrian Lewis (7)James Richardson6-3
Max Hopp (10)John Henderson3-6
Rob Cross (6)Chris Dobey6-4
Joe Cullen (11)Jerry Hendriks6-1
Gerwyn Price (3)Steve Beaton6-5
Simon Whitlock (14)Jamie Hughes4-6

 

DerdeRondeUitslag
Michael van Gerwen (1)Raymond van Barneveld6-5
James Wade (8)Nathan Aspinall2-6
Mensur Suljovic (5)Daryl Gurney (12)6-3
Peter Wright (4)Dave Chisnall (13)1-6
Ian White (2)Darren Wester (15)6-2
Adrian Lewis (7)John Henderson6-3
Rob Cross (6)Joe Cullen (11)6-3
Gerwyn Price (3)Jamie Hughes6-2

 

Kwartfinales Uitslag
Michael van Gerwen (1)Nathan Aspinall6-5
Mensur Suljovic (5)Dave Chisnall (13)5-6
Ian White (2)Adrian Lewis (7)6-5
Rob Cross (6)Gerwyn Price (3)6-5

 

HalveFinalesUitslag
Michael van Gerwen (1)Dave Chisnall (13)
Ian White (2)Rob Cross (6)

 

FINALEFINALEUitslag

Deel met:


Een reactie plaatsen