Dartsactueel.nl | Het meest actuele dartnieuws van dit moment!

Toernooicenter

TOERNOOICENTER: German Darts Open 2022

In het weekend van 9 t/m 11 september staat de German Darts Open op het programma in Jena, Euro Tour nummer 11 van 2022. De laatste editie, 2019, werd gewonnen door Michael van Gerwen. In de finale was de Nederlander met 8-3 Ian White te slim af.

Het deelnemersveld van de Euro Tour bestaat uit 16 geplaatste spelers, 22 Tourkaarthouders Qualifiers, 2 Non-tourkaarthouders Qualifiers, de hoogst gerankte spelers uit Duitsland, 2 Host Nation Qualifiers, 1 Oost-Europese Qualifier en 1 Nordic & Baltic Qualifier. De 16 geplaatste spelers zijn:
1: Luke Humphries
2: Gerwyn Price
3: Rob Cross
4: Peter Wright
5: Damon Heta
6: Ryan Searle
7: Nathan Aspinall
8: Dirk van Duijvenbode
9: Joe Cullen
10: Jose de Sousa
11: Dimitri van den Bergh
12: Danny Noppert
13: Jonny Clayton
14: Krzysztof Ratajski
15: Martin Schindler
16: Dave Chisnall

De 22 Tourkaarthouders Qualifiers zijn: Dave Chisnall, Ian White, Lewy Williams, Daryl Gurney, Keane Barry, Jamie Hughes, Luke Woodhouse, Martin Lukeman, Raymond van Barneveld, Jeff Smith, Bradley Brooks, Geert Nentjes, Steve Beaton, Joe Murnan, Connor Scutt, David Evans, Jim Williams, Martijn Kleermaker, John Henderson, Josh Rock, Ross Smith en Alan Soutar.

De 2 Non-tourkaarthouders Qualifiers zijn: Scott Williams en Danny van Trijp.

De hoogst gerankte speler uit Duitsland zijn: Gabriel Clemens.

De 2 Host Nation Qualifiers zijn: Lukas Wenig en Dragutin Horvat.

De Oost-Europe Qualifier is: Karel Sedlacek.

De Nordic & Baltic Qualifier is: Daniel Larsson.

Programma:
Vrijdagmiddag 9 september: 8x Eerste ronde
Vrijdagavond 9 september: 8x Eerste ronde
Zaterdagmiddag 10 september: 8x Tweede ronde
Zaterdagavond 10 september: 8x Tweede ronde
Zondagmiddag 11 september: Derde ronde
Zondagavond 11 september: Kwartfinales, halve finales en de finale

Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 11 legs
Derde ronde: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs

Prijzengeld:
Eerste ronde: £1,000
Tweede ronde: £2,000
Derde ronde: £3,000
Kwartfinales: £5,000
Halve finales: £6,500
Runner-up: £10,000
Winnaar: £25,000
Totaal: £140,000

Bekijk hieronder de wedstrijden.

EersteRondeUitslag
Jamie HughesDaniel Larsson5-6
Bradley BrooksScott Williams6-3
Daryl GurneyConnor Scutt6-3
Joe MurnanBYE
Ian WhiteRaymond van Barneveld0-6
Karel SedlacekJim Williams5-6
Alan SoutarLukas Wenig6-3
Ross SmithBYE
Lewy WilliamsBYE
Danny van TrijpJohn Henderson6-0
Steve BeatonBYE
Dragutin HorvatJeff Smith6-4
Gabriel ClemensMartin Lukeman1-6
Josh RockGeert Nentjes0-6
Keane BarryLuke Woodhouse5-6
Martijn KleermakerDavid Evans3-6
TweedeRondeUitslag
Luke Humphries (1)Daniel Larsson6-3
Dave Chisnall (16)Bradley Brooks6-2
Dirk van Duijvenbode (8)Daryl 3-6
Joe Cullen (9)Joe Murnan6-5
Peter Wright (4)Raymond van Barneveld6-3
Jonny Clayton (13)Jim Williams6-4
Damon Heta (5)Alan Soutar6-2
Danny Noppert (12)Ross Smith5-6
Gerwyn Price (2)Lewy Williams6-4
Martin Schindler (15)Danny van Trijp6-3
Nathan Aspinall (7)Steve Beaton4-6
Jose de Sousa (10)Dragutin Horvat6-4
Rob Cross (3)Martin Lukeman6-1
Krzysztof Ratajski (14)Geert Nentjes6-5
Ryan Searle (6)Luke Woodhouse3-6
Dimitri van den Bergh (11)David Evans6-2
DerdeRondeUitslag
Luke Humphries (1)Dave Chisnall (16)6-3
Daryl GurneyJoe Cullen (9)5-6
Peter Wright (4)Jonny Clayton (13)6-3
Damon Heta (5)Ross Smith3-6
Gerwyn Price (2)Martin Schindler (15)6-1
Steve BeatonJose de Sousa (10)3-6
Rob Cross (3)Krzysztof Ratajski (14)5-6
Luke WoodhouseDimitri van den Bergh (11)5-6
Kwartfinales Uitslag
Luke Humphries (1)Joe Cullen (9)5-6
Peter Wright (4)Ross Smith6-2
Gerwyn Price (2)Jose de Sousa (10)5-6
Krzysztof Ratajski (14)Dimitri van den Bergh (11)3-6
HalveFinalesUitslag
Joe Cullen (9)Peter Wright (4)4-7
Jose de Sousa (10)Dimitri van den Bergh (11)3-7
FINALEFINALEUitslag
Peter Wright (4)Dimitri van den Bergh (11)8-6
Deel dit:
Lees ook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.