Dartsactueel.nl | Het meest actuele dartnieuws van dit moment!

Toernooicenter

TOERNOOICENTER: Grand Slam of Darts 2021

Van 13 t/m 21 november wordt de Grand Slam of Darts georganiseerd in Wolverhampton. Vorig jaar wist Jose de Sousa zijn allereerste majortitel te pakken. In de finale versloeg hij James Wade met 16-12.

Het deelnemersveld bestaat uit 32 spelers, waaronder verscheidene finalisten van TV-toernooien, winnaars van vloertoernooien, UK Challenge Tour winnaar, EU Challenge Tour winnaar, UK Development Tour winnaar, EU Development Tour winnaar, twee dames, de finalisten van het Jeugd WK 2020 en nog 8 qualifiers. Deze spelers hebben zich geplaatst voor de Grand Slam of Darts door een finale op TV te bereiken:
Gerwyn Price (Winnaar WK)
Jose de Sousa (Winnaar Grand Slam of Darts)
Jonny Clayton (Winnaar Premier League)
Peter Wright (Winnaar World Matchplay)
James Wade (Winnaar UK Open)
Rob Cross (Winnaar EK)
Michael van Gerwen (Winnaar Players Championship Finals)
John Henderson (Winnaar World Cup of Darts)
Bradley Brooks (Winnaar PDC Jeugd WK)
Gary Anderson (Runner-up WK)
Mervyn King (Runner-up The Masters)
Luke Humphries (Runner-up UK Open)
Mensur Suljovic (Runner-up World Cup of Darts)
Rowby-John Rodriguez (Runner-up World Cup of Darts)
Joe Davis (Runner-up PDC Jeugd WK)

Deze spelers hebben zich geplaatst voor de Grand Slam of Darts door één of meerdere vloertoernooien te winnen:
Joe Cullen
Michael Smith
Chris Dobey (vervangt Dimitri van den Bergh)

Deze spelers hebben zich geplaatst voor de Grand Slam of Darts via het kwalificatietoernooi:
Mike de Decker
Gabriel Clemens
Stephen Bunting
Raymond van Barneveld
Martin Schindler
Ryan Joyce
Krzysztof Ratajski
Boris Krcmar

Deze spelers hebben zich geplaatst voor de Grand Slam of Darts via één van de secundaire PDC-Tours:
Jim Williams (UK Challenge Tour)
Matt Campbell (EU Challenge Tour)
Nathan Rafferty (UK Development Tour)
Rusty-Jake Rodriguez (EU Development Tour)
Fallon Sherrock (Women Series)
Lisa Ashton (Women Series)

Programma:
Zaterdagmiddag 13 november (14:00-18:00 uur): Eerste poulewedstrijden
Zaterdagavond 13 november (20:00-00:00 uur): Eerste poulewedstrijden
Zondagmiddag 14 november (14:00-18:00 uur): Tweede poulewedstrijden
Zondagavond 14 november (20:00-00:00 uur): Tweede poulewedstrijden
Maandagavond 15 november (16:00-20:00 uur): Derde poulewedstrijden
Dinsdagavond 16 november (20:00-00:00 uur): Derde poulewedstrijden
Woensdagavond 17 november (20:00-00:00 uur): Vier laatste 16 wedstrijden
Donderdagavond 18 november (20:00-00:00 uur): Vier laatste 16 wedstrijden
Vrijdagavond 19 november (14:00-18:00 uur): Twee kwartfinales
Zaterdagavond 20 november (20:00-00:00 uur): Twee kwartfinales
Zondagmiddag 21 november (20:00-00:00 uur): Halve finales
Zondagavond 21 november (19:00-00:00 uur): Finale

Prijzengeld:
Vierde plaats in poule: £4,000
Derde plaats in de poule: £7,500
Eerste in de poule (bonus): £3,500
Laatste 16: £10,000
Kwartfinales: £20,000
Halve finales: £40,000
Runner-up: £65,000
Winnaar: £125,000
Totaal: £550,000

Format:
Groepsfase: Best of 9 legs
Laatste 16: Best 19 legs
Kwartfinales: Best of 31 legs
Halve finales: Best of 31 legs
Finale: Best of 31 legs

Bekijk hieronder de wedstrijden:

Groep AUitslag
Krzysztof RatajskiMartin Schindler5-1
Gerwyn PriceNathan Rafferty5-4
Martin SchindlerNathan Rafferty2-5
Gerwyn Price Krzysztof Ratajski5-0
Martin SchindlerGerwyn Price5-4
Nathan RaffertyKrzysztof Ratajski5-4
GroepBUitslag
Mervyn KingBradley Brooks1-5
Jonny ClaytonRusty-Jake Rodriguez5-3
Mervyn KingRusty-Jake Rodriguez5-4
Jonny ClaytonBradley Brooks5-3
Rusty-Jake RodriguezBradley Brooks3-5
Mervyn KingJonny Clayton4-5
GroepCUitslag
James WadeJim Williams4-5
Rob CrossBoris Krcmar5-0
James WadeBoris Krcmar5-2
Rob CrossJim Williams5-3
Boris KrcmarJim Williams1-5
James WadeRob Cross5-2
GroepDUitslag
Stephen BuntingRyan Joyce4-5
Chris DobeyRowby-John Rodriguez3-5
Stephen BuntingChris Dobey5-3
Ryan JoyceRowby-John Rodriguez5-1
Rowby-John RodriguezStephen Bunting5-1
Chris DobeyRyan Joyce5-3
GroepEUitslag
Gabriel ClemensMike de Decker5-1
Peter WrightFallon Sherrock5-1
Fallon SherrockMike de Decker5-0
Peter WrightGabriel Clemens4-5
Mike de DeckerPeter Wright0-5
Gabriel ClemensFallon Sherrock3-5
GroepFUitslag
Jose de SousaMatt Campbell5-1
Luke HumphriesMensur Suljovic3-5
Matt CampbellLuke Humphries3-5
Mensur SuljovicJose de Sousa4-5
Jose de Sousa Luke Humphries3-5
Mensur Suljovic Matt Campbell5-0
GroepGUitslag
Michael van GerwenLisa Ashton5-0
Joe CullenJohn Henderson5-0
John HendersonLisa Ashton5-2
Michael van GerwenJoe Cullen5-2
Joe CullenLisa Ashton5-2
John HendersonMichael van Gerwen1-5
GroepHUitslag
Gary AndersonJoe Davis5-1
Michael SmithRaymond van Barneveld5-4
Raymond van BarneveldJoe Davis5-0
Gary AndersonMichael Smith2-5
Joe Davis Michael Smith3-5
Raymond van BarneveldGary Anderson2-5
Laatste 16Uitslag
Gerwyn Price (1)Bradley Brooks10-8
Jonny Clayton (8)Nathan Rafferty10-2
Ryan JoyceRob Cross4-10
James Wade (4)Rowby-John Rodriguez10-2
Peter Wright (2)Jose de Sousa (7)10-9
Mensur SuljovicFallon Sherrock5-10
Michael van Gerwen (3)Gary Anderson (6)10-8
Michael SmithJoe Cullen10-5
Kwartfinales Uitslag
Gerwyn Price (1)Jonny Clayton (8)16-12
Rob CrossJames Wade (4)14-16
Peter Wright (2)Fallon Sherrock16-13
Michael van Gerwen (3)Michael Smith13-16
HalveFinalesUitslag
Gerwyn Price (1)James Wade (4)16-19
Peter Wright (2)Michael Smith16-12
FINALEFINALEUitslag
Gerwyn Price (1)Peter Wright (2)16-8
Deel dit:
Lees ook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *