Dartsactueel.nl | Het meest actuele dartnieuws van dit moment!

Toernooicenter

TOERNOOICENTER: Grand Slam of Darts 2022

Van 12 t/m 20 november wordt de Grand Slam of Darts georganiseerd in Wolverhampton. Vorig jaar wist Gerwyn Price het toernooi voor de derde keer te winnen, door Peter Wright met 16-8 in de finale te verslaan.

Het deelnemersveld bestaat uit 32 spelers, waaronder verscheidene finalisten van TV-toernooien, winnaars van Euro Tours en/of vloertoernooien, Challenge Tour winnaar, Development Tour winnaar, twee dames, finalisten van het Jeugd WK 2020, North American Championship winnaar, Asian Championship winnaar en nog 8 qualifiers. Deze spelers hebben zich geplaatst voor de Grand Slam of Darts door een finale op TV te bereiken:
Peter Wright (Winnaar WK)
Michael van Gerwen (Winnaar Premier League)
Gerwyn Price (Winnaar Grand Slam of Darts)
Joe Cullen (Winnaar The Masters)
Danny Noppert (Winnaar UK Open)
Ross Smith (Winnaar EK)
Damon Heta (Winnaar World Cup of Darts)
Simon Whitlock (Winnaar World Cup of Darts)
Ted Evetts (Winnaar PDC Jeugd WK)
Michael Smith (Runner-up WK)
Nathan Aspinall (Runner-up World Grand Prix)
Dave Chisnall (Runner-up The Masters)
Ryan Searle (Runner-up Players Championship Finals)
Nathan Rafferty (Runner-up PDC Jeugd WK)
Dirk van Duijvenbode (Runner-up World Series of Darts Finals)
Jonny Clayton (Runner-up World Cup of Darts)

Deze spelers hebben zich geplaatst voor de Grand Slam of Darts door één of meerdere Euro Tours en/of vloertoernooien te winnen:
Luke Humphries
Rob Cross

Deze spelers hebben zich geplaatst voor de Grand Slam of Darts via het kwalificatietoernooi:
Ritchie Edhouse
Raymond van Barneveld
Adam Gawlas
Alan Soutar
Martin Schindler
Luke Woodhouse
Mensur Suljovic
Jermaine Wattimena

Deze spelers hebben zich geplaatst voor de Grand Slam of Darts via één van de secundaire PDC-Tours:
Scott Williams (Challenge Tour)
Josh Rock (Development Tour)
Fallon Sherrock (Women’s World Matchplay)
Lisa Ashton (Women’s Series)
Leonard Gates (North American Championship)
Christian Perez (Asian Championship)

Programma:
Zaterdagmiddag 12 november (14:00-18:00 uur): Eerste poulewedstrijden
Zaterdagavond 12 november (20:00-00:00 uur): Eerste poulewedstrijden
Zondagmiddag 13 november (14:00-18:00 uur): Tweede poulewedstrijden
Zondagavond 13 november (20:00-00:00 uur): Tweede poulewedstrijden
Maandagavond 14 november (16:00-20:00 uur): Derde poulewedstrijden
Dinsdagavond 15 november (20:00-00:00 uur): Derde poulewedstrijden
Woensdagavond 16 november (20:00-00:00 uur): Vier laatste 16 wedstrijden
Donderdagavond 17 november (20:00-00:00 uur): Vier laatste 16 wedstrijden
Vrijdagavond 18 november (14:00-18:00 uur): Twee kwartfinales
Zaterdagavond 19 november (20:00-00:00 uur): Twee kwartfinales
Zondagmiddag 20 november (20:00-00:00 uur): Halve finales
Zondagavond 20 november (19:00-00:00 uur): Finale

Prijzengeld:
Vierde plaats in poule: £5,000
Derde plaats in de poule: £8,000
Eerste in de poule (bonus): £3,500
Laatste 16: £12,250
Kwartfinales: £25,000
Halve finales: £50,000
Runner-up: £75,000
Winnaar: £150,000
Totaal: £650,000

Format:
Groepsfase: Best of 9 legs
Laatste 16: Best 19 legs
Kwartfinales: Best of 31 legs
Halve finales: Best of 31 legs
Finale: Best of 31 legs

Bekijk hieronder de wedstrijden:

GroepAUitslag
Gerwyn PriceTed Evetts5-1
Dave ChisnallRaymond van Barneveld3-5
Gerwyn PriceRaymond van Barneveld4-5
Ted EvettsDave Chisnall2-5
Dave ChisnallGerwyn Price4-5
Raymond van BarneveldTed Evetts5-0
GroepBUitslag
Danny NoppertChristian Perez5-4
Simon WhitlockMensur Suljovic5-2
Danny NoppertSimon Whitlock5-2
Christian PerezMensur Suljovic2-5
Mensur SuljovicDanny Noppert4-5
Simon WhitlockChristian Perez5-3
Groep CUitslag
Michael SmithLisa Ashton5-3
Joe Cullen Ritchie Edhouse5-1
Michael SmithJoe Cullen5-1
Lisa AshtonRitchie Edhouse2-5
Ritchie EdhouseMichael Smith1-5
Joe CullenLisa Ashton5-3
GroepDUitslag
Rob CrossAdam Gawlas5-2
Dirk van DuijvenbodeMartin Schindler5-4
Rob CrossDirk van Duijvenbode3-5
Adam GawlasMartin Schindler3-5
Martin SchindlerRob Cross4-5
Dirk van DuijvenbodeAdam Gawlas5-3
GroepEUitslag
Peter Wright Fallon Sherrock5-1
Nathan AspinallAlan Soutar4-5
Peter WrightAlan Soutar5-4
Fallon SherrockNathan Aspinall1-5
Nathan AspinallPeter Wright5-2
Alan SoutarFallon Sherrock5-2
Groep FUitslag
Jonny ClaytonLeonard Gates5-0
Damon HetaJermaine Wattimena2-5
Jonny ClaytonJermaine Wattimena5-0
Leonard GatesDamon Heta4-5
Damon HetaJonny Clayton5-2
Jermaine WattimenaLeonard Gates5-1
GroepGUitslag
Michael van GerwenNathan Rafferty5-2
Ross SmithLuke Woodhouse4-5
Michael van GerwenLuke Woodhouse5-1
Nathan RaffertyRoss Smith2-5
Ross SmithMichael van Gerwen5-4
Luke WoodhouseNathan Rafferty4-5
GroepHUitslag
Luke HumphriesScott Williams5-2
Ryan SearleJosh Rock5-4
Luke HumphriesRyan Searle5-1
Scott WilliamsJosh Rock4-5
Josh RockLuke Humphries5-3
Ryan SearleScott Williams3-5
TweedeRondeUitslag
Raymond van BarneveldSimon Whitlock10-8
Gerwyn PriceDanny Noppert10-8
Michael SmithRob Cross10-8
Dirk van DuijvenbodeJoe Cullen4-10
Nathan AspinallJermaine Wattimena10-6
Jonny ClaytonAlan Soutar8-10
Michael van GerwenJosh Rock10-8
Luke HumphriesRoss Smith10-8
Kwartfinales Uitslag
Raymond van BarneveldGerwyn Price16-13
Michael SmithJoe Cullen16-15
Nathan AspinallAlan Soutar16-12
Michael van GerwenLuke Humphries10-16
HalveFinalesUitslag
Raymond van BarneveldMichael Smith12-16
Nathan AspinallLuke Humphries16-12
FINALEFINALEUitslag
Michael SmithNathan Aspinall16-5
Deel dit:
Lees ook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.