Dartsactueel.nl | Het meest actuele dartnieuws van dit moment!

Toernooicenter

TOERNOOICENTER: Hungarian Darts Trophy 2021

In het weekend van 3 t/m 5 september wordt de allereerste editie van de Hungarian Darts Trophy. In Boedapest zal de allereerste Euro Tour van 2021 worden gespeeld.

Het deelnemersveld van de Euro Tour bestaat uit 16 geplaatste spelers, 23 Tourkaarthouders Qualifiers, 1 UK Non-Tourkaarthouder Qualifier, 1 EU Non-Tourkaarthouder Qualifier, 4 Host Nation Qualifiers, 1 Oost-Europese Qualifier en 1 Nordic & Baltic Qualifier. De 16 geplaatste spelers zijn:
1: Joe Cullen
2: Jose de Sousa
3: Peter Wright
4: Michael van Gerwen
5: Gerwyn Price
6: Michael Smith
7: Jonny Clayton
8: James Wade
9: Devon Petersen
10: Krzysztof Ratajski
11: Dirk van Duijvenbode
12: Damon Heta
13: Brendan Dolan
14: Mensur Suljovic
15: Nathan Aspinall
16: Rob Cross (vervangt Danny Noppert)

De 23 Tourkaarthouders Qualifiers zijn: Ross Smith, John Michael, Lewy Williams, Geert de Vos, Keegan Brown, Joe Murnan, Simon Whitlock, Daryl Gurney, Darren Webster, Steve Beaton, Jake Jones, Alan Soutar, Madars Razma, Luke Humphries, William Borland, Adrian Lewis, Bradley Brooks, Vincent van der Voort, William O’Connor, Boris Krcmar, Florian Hempel, Geert Nentjes en Keane Barry.

De UK Non-Tourkaarthouder Qualifier is Thomas Lovely.

De EU Non-Tourkaarthouder Qualifier is Richard Veenstra.

De 4 Host Nation Qualifiers zijn: Péter Strbik, János Végso, Gábor Jagicza en József Rucska.

De Oost-Europese Qualifier is Adam Gawlas.

De Nordic & Baltic Qualifier is Johan Engström.

Programma:
Vrijdagmiddag 3 september 8x Eerste ronde
Vrijdagavond 3 september: 8x Eerste ronde
Zaterdagmiddag 4 september: 8x Tweede ronde
Zaterdagavond 4 september: 8x Tweede ronde
Zondagmiddag 5 september: Derde ronde
Zondagavond 5 september: Kwartfinales, halve finales en de finale

Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best of 11 legs
Derde ronde: Best of 11 legs
Kwartfinales: Best of 11 legs
Halve finales: Best of 13 legs
Finale: Best of 15 legs

Prijzengeld:
Eerste ronde: £1,000
Tweede ronde: £2,000
Derde ronde: £3,000
Kwartfinales: £5,000
Halve finales: £6,500
Runner-up: £10,000
Winnaar: £25,000
Totaal: £140,000

Bekijk hieronder de wedstrijden.

EersteRondeUitslag
Geert NentjesGeert de Vos2-6
Péter Strbik Ross Smith0-6
William O'ConnorBYE
Luke HumphriesMadars Razma6-3
Vincent van der VoortDaryl Gurney2-6
Alan SoutarJózsef Rucska6-1
Richard VeenstraKeegan Brown6-4
Simon WhitlockDarren Webster6-4
János VégsoJoe Murnan5-6
Adrian LewisBradley Brooks5-6
Boris KrcmarAdam Gawlas5-6
Gábor JagiczaLewis Williams3-6
Florian HempelJake Jones6-5
Johan EngströmWilliam Borland4-6
Steve BeatonJohn Michael5-6
Thomas LovelyKeane Barry3-6
TweedeRondeUitslag
Joe Cullen (1)Geert de Vos6-3
Rob Cross (16)Ross Smith6-4
James Wade (8)William O'Connor6-5
Devon Petersen (9)Luke Humphries2-6
Michael van Gerwen (4)Daryl Gurney6-4
Brendan Dolan (13)Alan Soutar6-1
Gerwyn Price (5)Richard Veenstra6-4
Damon Heta (12)Simon Whitlock6-4
Jose de Sousa (2)Joe Murnan6-3
Nathan Aspinall (15)Bradley Brooks6-1
Jonny Clayton (7)Adam Gawlas5-6
Krzysztof Ratajski (10)Lewis Williams3-6
Peter Wright (3)Florian Hempel6-3
Mensur Suljovic (14)William Borland5-6
Michael Smith (6)John Michael6-3
Dirk van Duijvenbode (11)Keane Barry3-6
Laatste16Uitslag
Joe Cullen (1)Rob Cross (16)6-4
James Wade (8)Luke Humphries2-6
Michael van Gerwen (4)Brendan Dolan (13)5-6
Gerwyn Price (5)Damon Heta (12)6-4
Jose de Sousa (2)Nathan Aspinall (15)6-2
Adam GawlasLewis Williams6-2
Peter Wright (3)William BorlandBYE
Michael Smith (6)Keane Barry6-1
Kwartfinales Uitslagen
Joe Cullen (1)Luke Humphries4-6
Brendan Dolan (13)Gerwyn Price (5)4-6
Jose de Sousa (2)Adam Gawlas6-5
Peter Wright (3)Michael Smith (6)2-6
HalveFinalesUitslagen
Luke HumphriesGerwyn Price (5)4-7
Jose de Sousa (2)Michael Smith (6)5-7
FINALFINALUitslag
Gerwyn Price (5)Michael Smith (6)8-2
Deel dit:
Lees ook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.