Toernooicenter

TOERNOOICENTER: PDC Home Tour

De PDC Home Tour is een nieuw opgezet toernooi bij de PDC. Vanaf vrijdagavond 17 April zullen 43 avonden lang live darts te zien zijn, met één week rust na de eerste ronde. Elke avond nemen 4 verschillende tourkaarthouders het tegen elkaar op vanuit hun eigen huis. De winnaar van elke poule bereikt de volgende ronde.

Winnaars eerste ronde:
Poule 1: Jamie Lewis
Poule 2: Luke Woodhouse
Poule 3: Dave Chisnall
Poule 4: Geert Nentjes
Poule 5: Nick Kenny
Poule 6: Ryan Searle
Poule 7: Jelle Klaasen
Poule 8: Jonny Clayton
Poule 9: Martijn Kleermaker
Poule 10: Nathan Aspinall
Poule 11: Alan Tabern
Poule 12: Max Hopp
Poule 13: Carl Wilkinson
Poule 14: Chris Dobey
Poule 15: Darren Webster
Poule 16: Jeff Smith
Poule 17: Damon Heta
Poule 18: Stephen Bunting
Poule 19: Glen Durrant
Poule 20: Ryan Murray
Poule 21: Rob Cross
Poule 22: Jesus Noguera
Poule 23: Daniel Larsson
Poule 24: Jamie Hughes
Poule 25: Jose de Sousa
Poule 26: Mike de Decker
Poule 27: Scott Waites
Poule 28: Luke Humphries
Poule 29: Cristo Reyes
Poule 30: Gary Anderson
Poule 31: Joe Cullen
Poule 32: Peter Wright

Winnaars tweede ronde:
Poule 1: Jelle Klaasen
Poule 2: Mike de Decker
Poule 3: Gary Anderson
Poule 4: Dave Chisnall
Poule 5: Rob Cross
Poule 6: Joe Cullen
Poule 7: Nathan Aspinall
Poule 8: Jonny Clayton

Winnaars halve finales:
Groep 1: Gary Anderson & Jelle Klaasen
Groep 2: Jonny Clayton & Nathan Aspinall

Winnaar Kampioenen Groep:
Nathan Aspinall

Uitslagen eerste ronde:
Poule 1 (17 April):
Peter Wright 5-4 Peter Jacques
Niels Zonneveld 5-3 Jamie Lewis
Peter Jacques 5-2 Niels Zonneveld
Jamie Lewis 5-1 Peter Wright
Jamie Lewis 5-4 Peter Jacques
Peter Wright 5-1 Niels Zonneveld

Poule 2 (18 April):
Gerwyn Price 5-2 Rowby-John Rodriguez
Luke Woodhouse 5-2 Ted Evetts
Ted Evetts 5-3 Rowby-John Rodriguez
Luke Woodhouse 5-0 Gerwyn Price
Luke Woodhouse 5-2 Rowby-John Rodriguez
Gerwyn Price 5-2 Ted Evetts

Poule 3 (19 April):
Dave Chisnall 5-2 Scott Waites
Jonathan Worsley 5-4 Jan Dekker
Scott Waites 5-1 Jonathan Worsley
Dave Chisnall 5-0 Jan Dekker
Scott Waites 5-1 Jan Dekker
Dave Chisnall 5-1 Jonathan Worsley

Poule 4 (20 April):
Ross Smith 5-1 Lisa Ashton
Geert Nentjes 5-4 Mickey Mansell
Geert Nentjes 5-3 Lisa Ashton
Mickey Mansell 5-3 Ross Smith
Lisa Ashton 5-3 Mickey Mansell
Geert Nentjes 5-3 Ross Smith

Poule 5 (21 April):
Nick Kenny 5-3 Luke Humphries
Joe Murnan 5-1 Devon Petersen
Nick Kenny 5-2 Joe Murnan
Luke Humphries 5-4 Devon Petersen
Nick Kenny 5-3 Devon Petersen
Luke Humphries 5-3 Joe Murnan

Poule 6 (22 April):
James Wade 5-2 Adrian Gray
Ryan Searle 5-1 Andy Boulton
Andy Boulton 5-2 Adrian Gray
Ryan Searle 5-3 James Wade
Ryan Searle 5-2 Adrian Gray
Andy Boulton 5-0 James Wade

Poule 7 (23 April):
Gabriel Clemens 5-3 Ryan Meikle
Jelle Klaasen 5-2 Gavin Carlin
Ryan Meikle 5-1 Gavin Carlin
Jelle Klaasen 5-3 Gabriel Clemens
Ryan Meikle 5-4 Jelle Klaasen
Gavin Carlin 5-4 Gabriel Clemens

Poule 8 (24 April):
Jonny Clayton 5-2 Adam Hunt
David Pallett 5-2 Richard North
Adam Hunt 5-3 David Pallett
Jonny Clayton 5-3 Richard North
Adam Hunt 5-1 Richard North
Jonny Clayton 5-2 David Pallett

Poule 9 (25 April):
Martijn Kleermaker 5-3 Michael Smith
Matt Clark 5-3 Harry Ward
Matt Clark 5-3 Martijn Kleermaker
Michael Smith 5-3 Harry Ward
Martijn Kleermaker 5-2 Harry Ward
Michael Smith 5-3 Matt Clark

Poule 10 (26 April):
Nathan Aspinall 5-2 Steve Brown
Ryan Joyce 5-2 Simon Stevenson
Steve Brown 5-1 Simon Stevenson
Nathan Aspinall 5-2 Ryan Joyce
Steve Brown 5-3 Ryan Joyce
Nathan Aspinall 5-1 Simon Stevenson

Poule 11 (27 April):
Mike van Duivenbode 5-3 Simon Whitlock
Kirk Shepherd 5-1 Alan Tabern
Alan Tabern 5-2 Mike van Duivenbode
Simon Whitlock 5-4 Kirk Shepherd
Mike van Duivenbode 5-4 Kirk Shepherd
Alan Tabern 5-4 Simon Whitlock

Poule 12 (28 April):
Mike De Decker 5-3 Max Hopp
Conan Whitehead 5-2 Mike de Decker
Max Hopp 5-3 Conan Whitehead
Max Hopp 5-3 Mike de Decker
Max Hopp 5-2 Conan Whitehead
Mike De Decker 5-1 Conan Whitehead

Poule 13 (29 April):
Steve Beaton 5-1 Callan Rydz
Carl Wilkinson 5-0 Matthew Edgar
Carl Wilkinson 5-3 Callan Rydz
Matthew Edgar 5-1 Steve Beaton
Callan Rydz 5-2 Matthew Edgar
Carl Wilkinson 5-2 Steve Beaton

Poule 14 (30 April):
Chris Dobey 5-2 Ciaran Teehan
Ron Meulenkamp 5-4 Kai Fan Leung
Ciaran Teehan 5-1 Kai Fan Leung
Chris Dobey 5-1 Ron Meulenkamp
Ron Meulenkamp 5-1 Ciaran Teehan
Kai Fan Leung 5-4 Chris Dobey

Poule 15 (1 Mei):
Darren Webster 5-4 Bradley Brooks
Scott Baker 5-4 Andy Hamilton
Andy Hamilton 5-3 Bradley Brooks
Darren Webster 5-2 Scott Baker
Bradley Brooks 5-1 Scott Baker
Darren Webster 5-3 Andy Hamilton

Poule 16 (2 Mei):
Martin Atkins 5-2 Ricky Evans
Jeff Smith 5-1 Christian Bunse
Martin Atkins 5-4 Jeff Smith
Ricky Evans 5-3 Christian Bunse
Christian Bunse 5-2 Martin Atkins
Jeff Smith 5-4 Ricky Evans

Poule 17 (3 Mei):
John Henderson 5-4 Krzysztof Kciuk
Damon Heta 5-0 Gary Blades
Krzysztof Kciuk 5-3 Gary Blades
Damon Heta 5-3 John Henderson
Krzysztof Kciuk 5-3 Damon Heta
John Henderson 5-1 Gary Blades

Poule 18 (4 Mei):
Stephen Bunting 5-4 Harald Leitinger
Kim Huybrechts 5-2 Nathan Derry
Harald Leitinger 5-0 Nathan Derry
Stephen Bunting 5-1 Kim Huybrechts
Kim Huybrechts 5-1 Harald Leitinger
Stephen Bunting 5-1 Nathan Derry

Poule 19 (5 Mei):
Glen Durrant 5-1 Vincent van der Meer
Justin Pipe 5-1 Maik Kuivenhoven
Maik Kuivenhoven 5-1 Vincent van der Meer
Glen Durrant 5-3 Justin Pipe
Justin Pipe 5-2 Vincent van der Meer
Glen Durrant 5-3 Maik Kuivenhoven

Poule 20 (6 Mei): 
Joe Cullen 5-4 Ryan Murray
John Michael 5-3 Jermaine Wattimena
Ryan Murray 5-3 John Michael
Jermaine Wattimena 5-4 Joe Cullen
Ryan Murray 5-1 Jermaine Wattimena
Joe Cullen 5-3 John Michael

Poule 21 (7 Mei):
Rob Cross 5-2 William Borland
Dimitri Van den Bergh 5-1 Karel Sedlacek
Karel Sedlacek 5-0 William Borland
Rob Cross 5-4 Dimitri Van den Bergh
William Borland 5-3 Dimitri Van den Bergh
Rob Cross 5-4 Karel Sedlacek

Poule 22 (8 Mei):
Jesus Noguera 5-3 Ian White
Danny Noppert 5-4 James Wilson
Jesus Noguera 5-2 James Wilson
Ian White 5-2 Danny Noppert
Danny Noppert 5-2 Jesus Noguera
James Wilson 5-4 Ian White

Poule 23 (9 Mei):
Daniel Larsson 5-2 Kyle Anderson
Dirk van Duijvenbode 5-1 Martin Schindler
Daniel Larsson 5-2 Dirk van Duijvenbode
Martin Schindler 5-0 Kyle Anderson
Daniel Larsson 5-0 Martin Schindler
Kyle Anderson 5-3 Dirk van Duijvenbode

Poule 24 (10 Mei):
Krzysztof Ratajski 5-3 Toni Alcinas
Jamie Hughes 5-2 Darius Labanauskas
Darius Labanauskas 5-0 Toni Alcinas
Jamie Hughes 5-2 Krzysztof Ratajski
Jamie Hughes 5-4 Toni Alcinas
Krzysztof Ratajski 5-3 Darius Labanauskas

Poule 25 (11 Mei):
Keegan Brown 5-4 Reece Robinson
Jose De Sousa 5-0 Robert Thornton
Reece Robinson 5-2 Robert Thornton
Jose De Sousa 5-0 Keegan Brown
Jose De Sousa 5-1 Reece Robinson
Keegan Brown 5-2 Robert Thornton

Poule 26 (12 Mei):
Steve Brown 5-0 Conan Whitehead
Martin Atkins 5-3 Mike de Decker
Steve Brown 5-2 Martin Atkins
Mike De Decker 5-1 Conan Whitehead
Mike De Decker 5-2 Steve Brown
Martin Atkins 5-4 Conan Whitehead

Poule 27 (13 Mei):
Scott Waites 5-3 Steve Beaton
Ross Smith 5-1 Ron Meulenkamp
Scott Waites 5-0 Ron Meulenkamp
Ross Smith 5-4 Steve Beaton
Scott Waites 5-2 Ross Smith
Ron Meulenkamp 5-4 Steve Beaton

Poule 28 (14 Mei):
Michael Smith 5-0 Mike van Duivenbode
Luke Humphries 5-4 Andy Boulton
Andy Boulton 5-4 Mike van Duivenbode
Luke Humphries 5-2 Michael Smith
Luke Humphries 5-3 Mike van Duivenbode
Michael Smith 5-2 Andy Boulton

Poule 29 (15 Mei):
Danny Noppert 5-2 Ryan Meikle
Cristo Reyes 5-4 John Henderson
Cristo Reyes 5-4 Ryan Meikle
John Henderson 5-4 Danny Noppert
John Henderson 5-0 Ryan Meikle
Cristo Reyes 5-2 Danny Noppert

Poule 30 (16 Mei):
Gary Anderson 5-1 Dirk van Duijvenbode
Kim Huybrechts 5-2 Dimitri Van den Bergh
Kim Huybrechts 5-3 Dirk van Duijvenbode
Gary Anderson 5-1 Dimitri Van den Bergh
Dimitri Van den Bergh 5-0 Dirk van Duijvenbode
Gary Anderson 5-2 Kim Huybrechts

Poule 31 (17 Mei):
Gerwyn Price 5-3 Bradley Brooks
Joe Cullen 5-2 Keegan Brown
Keegan Brown 5-1 Bradley Brooks
Gerwyn Price 3-5 Joe Cullen
Joe Cullen 5-0 Bradley Brooks
Keegan Brown 5-4 Gerwyn Price

Poule 32 (18 Mei):
Peter Wright 5-2 Adam Hunt
Krzysztof Ratajski 5-0 Justin Pipe
Adam Hunt 5-3 Justin Pipe
Peter Wright 5-4 Krzysztof Ratajski
Adam Hunt 5-4 Krzysztof Ratajski
Justin Pipe 5-4 Peter Wright

Uitslagen tweede ronde:
Poule 1 (26 Mei):
Peter Wright 6-2 Ryan Murray
Cristo Reyes 6-5 Jelle Klaasen
Jelle Klaasen 6-4 Ryan Murray
Peter Wright 6-5 Cristo Reyes
Cristo Reyes 6-3 Ryan Murray
Jelle Klaasen 6-1 Peter Wright

Poule 2 (27 Mei):
Stephen Bunting 6-5 Mike De Decker
Glen Durrant 6-3 Alan Tabern
Mike De Decker 6-5 Alan Tabern
Stephen Bunting 6-3 Glen Durrant
Mike de Decker 6-4 Glen Durrant
Alan Tabern 6-2 Stephen Bunting

Poule 3 (28 Mei):
Gary Anderson 6-2 Nick Kenny
Luke Humphries 6-2 Jamie Lewis
Jamie Lewis 6-4 Nick Kenny
Gary Anderson 6-1 Luke Humphries
Luke Humphries 6-1 Nick Kenny
Gary Anderson 6-3 Jamie Lewis

Poule 4 (29 Mei):
Damon Heta 6-5 Dave Chisnall
Geert Nentjes 6-5 Darren Webster
Geert Nentjes 6-5 Damon Heta
Dave Chisnall 6-2 Darren Webster
Darren Webster 6-2 Damon Heta
Dave Chisnall 6-3 Geert Nentjes

Poule 5 (30 Mei):
Rob Cross 6-3 Daniel Larsson
Ryan Searle 6-4 Luke Woodhouse
Daniel Larsson 6-5 Luke Woodhouse
Rob Cross 6-4 Ryan Searle
Ryan Searle 6-4 Daniel Larsson
Luke Woodhouse 6-5 Rob Cross

Poule 6 (31 Mei):
Joe Cullen 6-3 Martijn Kleermaker
Jeff Smith 6-1 Chris Dobey
Jeff Smith 6-5 Martijn Kleermaker
Joe Cullen 6-5 Chris Dobey
Chris Dobey 6-3 Martijn Kleermaker
Joe Cullen 6-4 Jeff Smith

Poule 7 (1 Juni):
Nathan Aspinall 6-4 Jesús Noguera
Jose De Sousa 6-1 Jamie Hughes
Jose De Sousa 6-4 Jesús Noguera
Nathan Aspinall 6-2 Jamie Hughes
Jamie Hughes 6-4 Jesús Noguera
Nathan Aspinall 6-4 Jose De Sousa

Poule 8 (2 Juni):
Jonny Clayton 6-3 Scott Waites
Max Hopp 6-3 Carl Wilkinson
Scott Waites 6-0 Carl Wilkinson
Jonny Clayton 6-3 Max Hopp
Scott Waites 6-1 Max Hopp
Jonny Clayton 6-2 Carl Wilkinson

Uitslagen halve finales:
Groep 1 (3 Juni):
Gary Anderson 6-5 Mike De Decker
Jelle Klaasen 6-2 Dave Chisnall
Jelle Klaasen 6-3 Mike de Decker
Gary Anderson 6-3 Dave Chisnall
Dave Chisnall 6-5 Mike De Decker
Gary Anderson 6-2 Jelle Klaasen

Groep 2 (4 Juni):
Joe Cullen 6-4 Rob Cross
Nathan Aspinall 6-5 Jonny Clayton
Jonny Clayton 6-5 Joe Cullen
Rob Cross 6-5 Nathan Aspinall
Nathan Aspinall 6-5 Joe Cullen
Jonny Clayton 6-1 Rob Cross

Uitslagen finalegroep:
Nathan Aspinall 6-3 Jelle Klaasen
Gary Anderson 6-2 Jonny Clayton
Jonny Clayton 6-2 Jelle Klaasen
Gary Anderson 6-5 Nathan Aspinall
Gary Anderson 6-3 Jelle Klaasen
Nathan Aspinall 6-4 Jonny Clayton

Deel dit artikel:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Share on whatsapp
Lees ook

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *