Dartsactueel.nl | Het meest actuele dartnieuws van dit moment!

Toernooicenter

TOERNOOICENTER: Players Championship Finals 2022

In het weekend van 25 t/m 27 november staat de Players Championship Finals op het programma in Minehead. Vorig jaar ging won Peter Wright het toernooi voor de eerste keer, door Ryan Searle in de finale met 11-10 te verslaan.

Het deelnemersveld van de Players Championship Finals bestaat uit de top 64 van de Players Championship Order of Merit, oftewel de beste 64 vloerspelers van 2022. Damon Heta is als nummer 1 geplaatst. In totaal doen er 12 Nederlanders mee. Dirk van Duijvenbode is de hoogst geplaatste Nederlander, als nummer 4. Daarnaast zijn Danny Noppert (14), Michael van Gerwen (22), Jermaine Wattimena (40), Raymond van Barneveld (42), Geert Nentjes (44), Danny Jansen (47), Vincent van der Voort (53), Niels Zonneveld (58), Kevin Doets (60) en Martijn Kleermaker (62) ook aanwezig in Minehead om te strijden voor de titel. Op het laatste moment werd Gian van Veen hier aan toegevoegd, hij vervangt Peter Wright die zijn titel niet gaat verdedigen. De Schot heeft zich afgemeld, vanwege gezondheidsproblemen van zijn vrouw.

Er zal tijdens dit toernooi op twee podiums gespeeld worden.

Programma:
Vrijdagmiddag 25 november (11:30-19:30 uur): 32x Eerste ronde
Zaterdagmiddag 26 november (13:45-18:00 uur): Tweede ronde
Zaterdagavond 26 november (20:00-00:00 uur): Derde ronde
Zondagmiddag 27 november (13:45-00:00 uur): Kwartfinales
Zondagavond 27 november (20:00-00:00 uur): Halve finales, Finale en WK Jeugd Finale

Prijzengeld:
Laatste 64: £2,500
Laatste 32: £5,000
Laatste 16: £10,000
Kwartfinales: £15,000
Halve finales: £25,000
Runner-up: £50,000
Winnaar: £100,000
Totaal: £500,000

Format:
Laatste 64: Best of 11 legs
Laatste 32: Best of 11 legs
Laatste 16: Best of 19 legs
Kwartfinales: Best of 19 legs
Halve finales: Best of 21 legs
Finale: Best of 21 legs

Bekijk hieronder de wedstrijden:

EersteRondeUitslag
Damon Heta (1)Ricardo Pietreczko (64)5-6
Callan Rydz (32)Madars Razma (33)6-5
Andrew Gilding (16)Ricky Evans (49)6-2
Adrian Lewis (17)Keane Barry (48)4-6
Gerwyn Price (8)Ryan Joyce (57)5-6
Brendan Dolan (25)Jermaine Wattimena (40)3-6
Gian van VeenRoss Smith (56)2-6
Jonny Clayton (24)John O'Shea (41)6-0
Dirk van Duijvenbode (4)Mickey Mansell (61)6-5
Daryl Gurney (29)Keegan Brown (36)6-3
Ryan Searle (13)Mervyn King (52)6-4
Stephen Bunting (20)Jamie Hughes (45)4-6
Rob Cross (5)Kevin Doets (60)6-3
Gabriel Clemens (28)Gary Anderson (37)4-6
Martin Schindler (12)Vincent van der Voort (53)6-4
Chris Dobey (21)Geert Nentjes (44)6-1
Luke Humphries (2)Nathan Rafferty (63)6-3
Jim Williams (31)Mike de Decker (34)4-6
Krzysztof Ratajski (15)William O'Connor (50)6-4
Jose de Sousa (18)Danny Jansen (47)6-2
Dave Chisnall (7)Niels Zonneveld (58)6-3
Scott Williams (26)Alan Soutar (39)6-4
Joe Cullen (10)Rowby-John Rodriguez (55)6-2
Kim Huybrechts (23)Raymond van Barneveld (42)6-4
Nathan Aspinall (3)Martijn Kleermaker (62)4-6
Matt Campbell (30)Steve Beaton (35)6-3
Danny Noppert (14)Simon Whitlock (51)6-1
James Wade (19)Mensur Suljovic (46)6-2
Michael Smith (6)Ritchie Edhouse (59)5-6
Dimitri van den Bergh (27)Martin Lukeman (38)6-5
Josh Rock (11)Cameron Menzies (54)3-6
Michael van Gerwen (22)Ryan Meikle (43)6-3
TweedeRondeUitslag
Ricardo Pietreczko (64)Callan Rydz (32)3-6
Andrew Gilding (16)Keane Barry (48)5-6
Ryan Joyce (57)Jermaine Wattimena (40)6-3
Ross Smith (56)Jonny Clayton (24)5-6
Dirk van Duijvenbode (4)Daryl Gurney (29)6-1
Ryan Searle (13)Jamie Hughes (45)6-1
Rob Cross (5)Gary Anderson (37)6-5
Martin Schindler (12)Chris Dobey (21)6-5
Luke Humphries (2)Mike de Decker (34)6-4
Krzysztof Ratajski (15)Jose de Sousa (18)6-1
Dave Chisnall (7)Scott Williams (26)4-6
Joe Cullen (10)Kim Huybrechts (23)6-1
Martijn Kleermaker (62)Matt Campbell (30)4-6
Danny Noppert (14)James Wade (19)6-1
Ritchie Edhouse (59)Dimitri van den Bergh (27)5-6
Cameron Menzies (54)Michael van Gerwen (22)4-6
DerdeRondeUitslag
Callan Rydz (32)Keane Barry (48)10-8
Ryan Joyce (57)Jonny Clayton (24)3-10
Dirk van Duijvenbode (4)Ryan Searle (13)10-9
Rob Cross (5)Martin Schindler (12)10-6
Luke Humphries (2)Krzysztof Ratajski (15)10-7
Scott Williams (26)Joe Cullen (10)7-10
Matt Campbell (30)Danny Noppert (14)9-10
Dimitri van den Bergh (27)Michael van Gerwen (22)6-10
Kwartfinales Uitslag
Callan Rydz (32)Jonny Clayton (24)3-10
Dirk van Duijvenbode (4)Rob Cross (5)3-10
Luke Humphries (2)Joe Cullen (10)10-3
Danny Noppert (14)Michael van Gerwen (22)7-10
HalveFinalesUitslag
Jonny Clayton (24)Rob Cross (5)
Luke Humphries (2)Michael van Gerwen (22)
FINALEFINALEUitslag
Deel dit:
Lees ook

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.