TOERNOOICENTER: World Matchplay 2019

Van 20 t/m 28 juli wordt de World Matchplay gespeeld in de Winter Gardens in Blackpool. Dit is het belangrijkste en grootste toernooi na het WK. Vorig jaar was Gary Anderson in een ware thriller met 21-19 te sterk voor Mensur Suljovic.

Het deelnemersveld bestaat uit de top 16 van de PDC Order of Merit en de top 16 van de Pro Tour Order of Merit. Bekijk hieronder de top 16 van de PDC Order of Merit.
1: Michael van Gerwen
2: Rob Cross
3: Daryl Gurney
4: Gary Anderson
5: Michael Smith
6: Peter Wright
7: Gerwyn Price
8: James Wade
9: Mensur Suljovic
10: Ian White
11: Simon Whitlock
12: Dave Chisnall
13: Nathan Aspinall
14: Jonny Clayton
15: Darren Webster
16: Adrian Lewis

Bekijk hieronder de top 16 van de Pro Tour Order of Merit:
1: Krzysztof Ratajski
2: Ricky Evans
3: Glen Durrant
4: Joe Cullen
5: Steve Beaton
6: Stephen Bunting
7: Jermaine Wattimena
8: Jamie Hughes
9: Jeffrey de Zwaan
10: Chris Dobey
11: Danny Noppert
12: Max Hopp
13: John Henderson
14: Mervyn King
15: Keegan Brown
16: Vincent van der Voort

Programma:
Bekijk het programma van de World Matchplay hier!

Format:
Eerste ronde: Best of 19 legs
Tweede ronde: Best of 21 legs
Kwartfinales: Best of 31 legs
Halve finales: Best of 33 legs
Finale: Best of 35 legs

Prijzengeld:
Eerste ronde: £10,000
Tweede ronde: £15,000
Kwartfinales: £25,000
Halve finales: £50,000
Runner-up: £70,000
Winnaar: £150,000
Totaal: £700,000

Bekijk hieronder de wedstrijden.

Eerste RondeUitslag
Michael van Gerwen (1)Steve Beaton10-6
Adrian Lewis (16)Glen Durrant4-10
James Wade (8)Jeffrey de Zwaan13-12
Mensur Suljovic (9)Jermaine Wattimena10-1
Michael Smith (5)Jamie Hughes10-7
Dave Chisnall (12)Max Hopp9-11
Gary Anderson (4)Danny Noppert10-6
Nathan Aspinall (13)Mervyn King5-10
Rob Cross (2)Chris Dobey10-3
Darren Webster (15)Krzysztof Ratajski5-10
Gerwyn Price (7)Stephen Bunting12-13
Ian White (10)Joe Cullen10-0
Peter Wright (6)Vincent van der Voort10-5
Simon Whitlock (11)John Henderson10-8
Daryl Gurney (3)Ricky Evans10-7
Jonny Clayton (14)Keegan Brown8-10

 

TweedeRondeUitslag
Michael van Gerwen (1)Glen Durrant11-13
James Wade (8)Mensur Suljovic (9)13-11
Michael Smith (5)Max Hopp12-10
Gary Anderson (4)Mervyn King8-11
Rob Cross (2)Krzysztof Ratajski11-5
Stephen BuntingIan White (10)14-12
Peter Wright (6)Simon Whitlock (11)11-2
Daryl Gurney (3)Keegan Brown11-9

 

Kwartfinales Uitslag
Glen DurrantJames Wade (8)16-7
Michael Smith (5)Mervyn King16-11
Rob Cross (2)Stephen Bunting16-14
Peter Wright (6)Daryl Gurney (3)13-16

 

HalveFinalesUitslag
Glen DurrantMichael Smith (5)10-17
Rob Cross (2)Daryl Gurney (3)17-15

 

FINALEFINALEUitslag
Michael Smith (5)Rob Cross (2)13-18

Deel met:


Plaats een reactie