Van 1 t/m 3 november wordt in het AFAS Live in Amsterdam de Jack’s Casino World Series of Darts Finals gespeeld. In 2018 was James Wade in Vienna in een beslissende leg te sterk voor Michael Smith, die ook matchdarts miste; 11-10!
Het deelnemersveld bestaat uit de top 8 spelers van de World Series of Darts Ranking die in de tweede ronde beginnen, de top 4 van de wereldranglijst die nog niet geplaatst waren, 8 wildcards en 4 qualifiers. De 8 geplaatste spelers zijn:
1: Michael van Gerwen
2: Peter Wright
3: Rob Cross
4: Daryl Gurney
5: Damon Heta
6: Raymond van Barneveld
7: Gary Anderson
8: James Wade
De top 4 van de wereldranglijst dit nog niet geplaatst waren zijn:
Michael Smith
Gerwyn Price
Mensur Suljovic
Ian White
De 8 Wildcards zijn:
Dave Chisnall
Nathan Aspinall
Simon Whitlock
Jermaine Wattimena
Danny Noppert
Jeffrey de Zwaan
Kyle Anderson
Gabriel Clemens
De 4 Qualifiers die zich kwalificeerden via het kwalificatietoernooi zijn:
Jonny Clayton
Wayne Jones
Krzysztof Ratajski
Ricky Evans
Programma:
Vrijdagavond 1 november (20:00-00:00 uur): 8x Eerste ronde
Zaterdagavond 2 november (20:00-00:00 uur): 8x Tweede ronde
Zondagmiddag 3 november (13:45-18:00 uur): Kwartfinales
Zondagavond 3 november (20:00-00:00 uur): Halve finales en finale
Prijzengeld:
Eerste ronde: £5,000
Tweede ronde: £7,500
Kwartfinales: £15,000
Halve finales: £20,000
Runner-up: £30,000
Winnaar: £70,000
Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best 11 legs
Kwartfinales: Best of 19 legs
Halve finales: Best of 21 legs
Finale: Best of 21 legs
Bekijk hieronder de wedstrijden:
Eerste | Ronde | Uitslag |
---|---|---|
Gerwyn Price | Michael Smith | 6-3 |
Wayne Jones | Jonny Clayton | 4-6 |
Kyle Anderson | Mensur Suljovic | 1-6 |
Krzysztof Ratajski | Nathan Aspinall | 6-5 |
Ricky Evans | Ian White | 5-6 |
Danny Noppert | Jeffrey de Zwaan | 6-3 |
Jermaine Wattimena | Gabriel Clemens | 6-4 |
Simon Whitlock | Dave Chisnall | 4-6 |
Tweede | Ronde | Uitslag |
---|---|---|
Michael van Gerwen (1) | Gerwyn Price | 6-5 |
James Wade (8) | Jonny Clayton | 5-6 |
Damon Heta (5) | Mensur Suljovic | 3-6 |
Daryl Gurney (4) | Krzysztof Ratajski | 3-6 |
Peter Wright (2) | Ian White | 2-6 |
Gary Anderson (7) | Danny Noppert | 1-6 |
Raymond van Barneveld (6) | Jermaine Wattimena | 6-4 |
Rob Cross (3) | Dave Chisnall | 4-6 |
Kwartfinales | Uitslag | |
---|---|---|
Michael van Gerwen (1) | Jonny Clayton | 10-6 |
Mensur Suljovic | Krzysztof Ratajski | 10-9 |
Ian White | Danny Noppert | 9-10 |
Raymond van Barneveld (6) | Dave Chisnall | 8-10 |
Halve | Finales | Uitslag |
---|---|---|
Michael van Gerwen (1) | Mensur Suljovic | 11-4 |
Danny Noppert | Dave Chisnall | 11-10 |
FINALE | FINALE | Uitslag |
---|---|---|
Michael van Gerwen (1) | Danny Noppert | 11-2 |