Van 18 t/m 20 september wordt in het Salzburgarena de World Series of Darts Finals gespeeld. In 2019 was Michael van Gerwen in Amsterdam de beste, hij versloeg landgenoot Danny Noppert in de finale met 11-2.
Het deelnemersveld bestaat uit de top 8 spelers van de World Series of Darts Ranking die in de tweede ronde beginnen, de top 4 van de wereldranglijst die nog niet geplaatst waren, 8 wildcards en 4 qualifiers. De 8 geplaatste spelers zijn:
1: Michael Van Gerwen
2: Peter Wright
3: Gerwyn Price
4: Michael Smith
5: Rob Cross
6: Nathan Aspinall
7: Daryl Gurney
8: James Wade
De top 4 van de wereldranglijst dit nog niet geplaatst waren zijn:
Dave Chisnall
Ian White
Glen Durrant
Krzysztof Ratajski
De 8 wildcards zijn:
Dimitri Van den Bergh
Mensur Suljovic
Fallon Sherrock
Simon Whitlock
Damon Heta
Cody Harris
Jeff Smith
Darius Labanauskas
De 4 qualifiers die zich kwalificeerden via het kwalificatietoernooi zijn:
Steve Beaton
Joe Cullen
Harry Ward
Vincent van der Voort
Programma:
Vrijdagavond 1 november (20:00-00:00 uur): 8x Eerste ronde
Zaterdagavond 2 november (20:00-00:00 uur): 8x Tweede ronde
Zondagmiddag 3 november (13:45-18:00 uur): Kwartfinales
Zondagavond 3 november (20:00-00:00 uur): Halve finales en finale
Prijzengeld:
Eerste ronde: £5,000
Tweede ronde: £7,500
Kwartfinales: £15,000
Halve finales: £20,000
Runner-up: £30,000
Winnaar: £70,000
Format:
Eerste ronde: Best of 11 legs
Tweede ronde: Best 11 legs
Kwartfinales: Best of 19 legs
Halve finales: Best of 21 legs
Finale: Best of 21 legs
Bekijk hieronder de wedstrijden:
Eerste | Ronde | Uitslag |
---|---|---|
Glen Durrant | Dimitri van den Bergh | 6-3 |
Jeff Smith | Fallon Sherrock | 6-5 |
Krzysztof Ratajski | Mensur Suljovic | 6-3 |
Simon Whitlock | Steve Beaton | 5-6 |
Ian White | Damon Heta | 5-6 |
Cody Harris | Dave Chisnall | 6-2 |
Vincent van der Voort | Joe Cullen | 6-0 |
Harry Ward | Darius Labanauskas | 2-6 |
Tweede | Ronde | Uitslag |
---|---|---|
Michael van Gerwen (1) | Glen Durrant | 4-6 |
James Wade (8) | Jeff Smith | 6-3 |
Michael Smith (4) | Krzysztof Ratajski | 6-4 |
Rob Cross (5) | Steve Beaton | 6-0 |
Peter Wright (2) | Damon Heta | 6-3 |
Daryl Gurney (7) | Cody Harris | 6-2 |
Gerwyn Price (3) | Vincent van der Voort | 6-3 |
Nathan Aspinall (6) | Darius Labanauskas | 6-1 |
Kwartfinales | Uitslag | |
---|---|---|
Glen Durrant | James Wade | 9-10 |
Michael Smith | Rob Cross | 8-10 |
Peter Wright | Daryl Gurney | 10-5 |
Gerwyn Price | Nathan Aspinall | 10-9 |
Halve | Finales | Uitslag |
---|---|---|
James Wade | Rob Cross | 7-11 |
Peter Wright | Gerwyn Price | 6-11 |
FINALE | FINALE | Uitslag |
---|---|---|
Rob Cross | Gerwyn Price | 9-11 |