TOERNOOICENTER: Grand Slam of Darts 2019

Van 9 t/m 17 november wordt in de Aldersley Leisure Village in Wolverhampton de Grand Slam of Darts gespeeld. Vorig jaar was Gerwyn Price in een merkwaardige finale met 16-13 te sterk voor Gary Anderson.

Het deelnemersveld bestaat uit 24 spelers van de PDC en 8 spelers van de BDO. Voor de PDC doen alle finalisten van de majors van afgelopen jaar mee, maar ook de winnaars van een aantal Euro Tours en de finalisten van het PDC Jeugd WK. Daarnaast zijn er ook nog 8 qualifiers. De volgende winnaars doen mee aan de Grand Slam of Darts:
Michael van Gerwen (Winnaar WK)
Gerwyn Price (Winnaar Grand Slam of Darts)
Rob Cross (Winnaar World Matchplay)
Dimitri van den Bergh (Winnaar PDC Jeugd WK)
Nathan Aspinall (Winnaar UK Open)
Gary Anderson (Winnaar World Cup of Darts)
Peter Wright (Winnaar World Cup of Darts)
Michael Smith (Runner-up WK)
Dave Chisnall (Runner-up World Grand Prix)
Martin Schindler (Runner-up PDC Jeugd WK)
James Wade (Runner-up The Masters)
Steve Lennon (Runner-up World Cup of Darts)
William O’Connor (Runner-up World Cup of Darts)
Ian White (Winnaar van twee Euro Tours)
Danny Noppert (Runner-up World Series of Darts Finals)

De volgende 8 spelers kwalificeerden zich via het kwalificatietoernooi:
Gabriel Clemens
Ryan Harrington
Robert Thornton
Brendan Dolan
Jamie Hughes
Darren Webster
Ross Smith
Adrian Lewis

Dit jaar doen er wederom 8 spelers van de BDO mee, waaronder twee dames en drievoudig Lakeside winnaar die nu een tourkaart heeft bij de PDC:
Wesley Harms
Richard Veenstra
Jim Williams
Dave Parletti
Wayne Warren
Lisa Ashton
Mikuru Suzuki
Glen Durrant

Programma:
Zaterdagmiddag 9 november (14:00-18:00 uur): Eerste poulewedstrijden E-H
Zaterdagavond 9 november (20:00-00:00 uur): Eerste poulewedstrijden A-D
Zondagmiddag 10 november (14:00-18:00 uur): Tweede poulewedstrijden E-H
Zondagavond 10 november (20:00-00:00 uur): Tweede poulewedstrijden A-D
Maandagavond 11 november (20:00-00:00 uur): Derde poulewedstrijden E-H
Dinsdagavond 12 november (20:00-00:00 uur): Derde poulewedstrijden A-D
Woensdagavond 13 november (20:00-00:00 uur): Vier laatste 16 wedstrijden
Donderdagavond 14 november (20:00-00:00 uur): Vier laatste 16 wedstrijden
Vrijdagavond 15 november (20:00-00:00 uur): Twee kwartfinales
Zaterdagavond 16 november (20:00-00:00 uur): Tweede kwartfinales
Zondagmiddag 17 november (14:00-18:00 uur): Halve finales
Zondagavond 17 november (20:00-00:00 uur): Finale

Prijzengeld:
Vierde plaats in poule: £4,000
Derde plaats in de poule: £7,500
Eerste in de poule (bonus): £3,500
Laatste 16: £10,000
Kwartfinales: £20,000
Halve finales: £40,000
Runner-up: £65,000
Winnaar: £125,000
Totaal: £550,000

Format:
Groepsfase: Best of 9 legs
Laatste 16: Best 19 legs
Kwartfinales: Best of 31 legs
Halve finales: Best of 31 legs
Finale: Best of 31 legs

Bekijk hieronder de wedstrijden:

Poule AUitslag
Michael van GerwenJim Williams5-2
Adrian LewisRoss Smith5-2
Michael van GerwenAdrian Lewis5-2
Jim WilliamsRoss Smith5-1
Ross SmithMichael van Gerwen2-5
Adrian LewisJim Williams5-3

 

Poule BUitslag
Ian WhiteSteve Lennon5-2
James WadeWesley Harms5-2
Ian WhiteJames Wade4-5
Steve LennonWesley Harms5-4
Wesley HarmsIan White4-5
James WadeSteve Lennon4-5

 

PouleCUitslag
Gerwyn PriceMikuru Suzuki5-3
Dimitri van den BerghRobert Thornton4-5
Robert ThorntonGerwyn Price4-5
Mikuru SuzukiDimitri van den Bergh1-5
Gerwyn PriceDimitri van den Bergh5-2
Robert ThorntonMikuru Suzuki5-3

 

PouleDUitslag
Darren WebsterWilliam O'Connor3-5
Gary AndersonDave Parletti5-1
William O'ConnorGary Anderson3-5
Dave ParlettiDarren Webster2-5
Gary AndersonDarren Webster5-4
William O'ConnorDave Parletti2-5

 

Poule EUitslag
Dave ChisnallJamie Hughes5-3
Rob CrossLisa Ashton5-2
Dave ChisnallRob Cross5-3
Jamie Hughes Lisa Ashton5-1
Lisa AshtonDave Chisnall1-5
Rob CrossJamie Hughes5-4

 

PouleFUitslag
Danny NoppertRyan Harrington4-5
Peter WrightWayne Warren5-2
Ryan HarringtonPeter Wright2-5
Wayne WarrenDanny Noppert1-5
Peter WrightDanny Noppert5-2
Wayne Warren Ryan Harrington1-5

 

PouleGUitslag
Brendan DolanGabriel Clemens1-5
Daryl GurneyRichard Veenstra5-0
Gabriel ClemensDaryl Gurney5-4
Richard VeenstraBrendan Dolan1-5
Brendan DolanDaryl Gurney2-5
Richard VeenstraGabriel Clemens2-5

 

PouleHUitslag
Nathan AspinallMartin Schindler5-0
Michael SmithGlen Durrant5-3
Nathan AspinallMichael Smith1-5
Glen Durrant Martin Schindler5-4
Martin SchindlerMichael Smith4-5
Nathan AspinallGlen Durrant0-5

 

TweedeRondeUitslag
Michael van GerwenIan White
James WadeAdrian Lewis
Gerwyn PriceDarren Webster
Gary AndersonRobert Thornton
Dave ChisnallRyan Harrington10-3
Peter WrightRob Cross10-3
Gabriel ClemensGlen Durrant9-10
Michael SmithDaryl Gurney10-7

 

Kwartfinales Uitslag
Dave ChisnallPeter Wright
Glen DurrantMichael Smith

 

HalveFinalesUitslag

 

FINALEFINALEUitslag

Deel met:


Plaats een reactie